Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen arckrémet ajánlotok?

Milyen arckrémet ajánlotok?

Figyelt kérdés

15/L vagyok és minden reggel használom a Nivea visage young clean deeper! Arclemosót. Azt szeretném kérdezni hogy ebben a korban nem e árt ez? Milyen arckrémet ajánlotok a kevert kissé miteszeres bőrömre? Olyan kellene ami drogériában megvásárolható, nem olyan drága és nem "ártalmas " a bőrömnek. Köszi

Amúgy nem sminkelem sose az arbőröm!


2009. okt. 11. 14:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem az ilyen tini bőrre val termékekkel nem árthatsz az arcodnak nyugi!

De én tudod mit ajánlok?Tudom,nem trendi,de szappant (Dove sima kék).Azért ezt mert hidratál is,nem szárít,de utána vegyél valami könnyű textúrájú hidratálót,esetleg abból vehetsz miteszer ellenit.(A Nivea Visage Young elég jó) de véleményem szerint felesleges arclemosóból is ilyet venni!

2009. okt. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja,és a miteszereidre meg ami nagyon jó (és kb 200 forint) az a gyógyszertári cink-oxidos paszta!Ha meg gyulladt pati jönne ki,akkor levendulaolajat rá!
2009. okt. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Igen elég drága ez a nivea arclemosó 1500 ft :S olcsóbból nem tudom van e jó.. mert ez radíroz is meg tisztít.
2009. okt. 11. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!