Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen arckrémet ajánlotok...

Milyen arckrémet ajánlotok hámlasztó hatású készítmény mellé?

Figyelt kérdés

Bőrgyógyász felírt pattanásos bőrre krémet, ami eléggé hámlaszt meg kiszárít. Ezért mondta is az orvos, hogy mindenképp használjak valamilyen hidratálókrémet. Valaki aki hasonló helyzetben volt, mit ajánlana? Olyan kéne ami nem szárít, de nem is túl zsíros, illetve fényvédő van benne.. Annyi féle krém van a boltokban, hogy nehéz olyat találni ami tényleg jó lenne most.

Előre is köszönöm a tippeket! :))


2011. máj. 7. 18:00
 1/9 anonim ***** válasza:

Árat ugyan nem írtál, de tudok ajánlani két krémet, ami nagyon-nagyon jó, viszont elég drága.

Szerintem érdemes befektetni, mert az agyonreklámozott termékekkel egyáltalán nem vagyok megelégedve, de gondolom ezt te is tapasztaltad.

Lehet, h tud majd valaki olcsóbbat is mondani, de én ezeket használtam/használom és mondanám, h tökéletesek, de ezt úgy se hiszi el senki és persze mindenkinek máshogy reagál a bőrre.

Azt nem írhatom, h egy próbát megér, mert 4000-6000 Ft-ot kidobni az ablakon senki sem szeretne, de sok embernek pozitív tapasztalata van ezekkel a krémekkel és a márkával kapcsolatban is.

És akkor a krémek:

[link]

[link]

A Body Shop-os talán egy picivel jobb. :)

Remélem segítettem.

2011. máj. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A gyógyszertárba bemész, elmondod a problémádat a patikus néninek, és ő majd kikeveri a számodra megfelelő hidratálót kb 500ft-ért tokkal vonóval. Komolyan mondom, énis szenvedtem pattanásoktól, hámlástól, gyulladástól, indentől és ez a legjobb, mert ebbe tényleg, garantáltan nem rak bele semmit, csak ami szükséges. Persze ne lesz fancy csomaolása, címkéje, színe és illata. De ezekról szerintem az érzékeny bőröd könnyen lemond.
2011. máj. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!:))

Hát igen, az agyonreklámozott termékekkel én sem vagyok megelégedve..:/ Azt viszont sejtettem, hogy nem 1-2ezer forint lesz, de úgy vagyok vele hogy ha tényleg jó a bőrömnek, inkább fizetek 4-5ezret..

Neten is böngésztem, többnyire Vichy termékekkel találtam szembe magam, ami szintén olyan 4ezer körül van, de amiket linkeltél mindenképp segítség számomra.:)

2011. máj. 7. 19:38
 4/9 anonim ***** válasza:
Amúgy amit az első linkelt, a babé az is nagyon jó! Előző voltam.
2011. máj. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet a gyógyszertáras-üggyel kapcsolatban! Talán az a legcélravezetőbb, csak gondoltam felmérem a terepet tapasztalatok útján is:)
2011. máj. 7. 19:40
 6/9 anonim ***** válasza:

első vagyok

sokat nyomatják a Vichy-t, amit megértek, mert tényleg vannak jó termékek, de azok nem a krémek...

anyukám gyógyszerész, nagyon sok mintát kapnak, kipróbáltam őket, de szerintem nem valami jók.

a La Roche-Posay-val ugyanez ez a helyzet, habár az egy fokkal jobb, mert érzékeny bőrűeknek való.

ami gyógyszertári, abból az előbb említett Babé (és a többi termékei is)használ és tényleg nem reklámfogás.

amúgy tényleg jó lehet a patikai kevert krém, de azt azért nem mondtam, mert fényvédőt nem tartalmaz.

na mindegy, szóval próbáld meg valamelyiket és gyógyuljon meg gyorsan a bőröd. :) sok idő volt, mire rájöttem, h mi használ és mi nem sajnos.

2011. máj. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
hát ma voltam egy gyógyszertárban, közölték hogy a Babé az már tavaly nyár óta nem volt náluk.Nem volt időm máshová menni, majd a napokban megyek és hátha..
2011. máj. 11. 21:26
 8/9 anonim ***** válasza:

nem mindegyik patikában kapható.

nem tudom hol laksz, de ha a fővárosban, akkor tudok néhány helyet mondani, ahol kapható. legalábbis remélem, mert még pár hónapja volt.

vagy ha mondasz kerületet, h hol lenne neked a jó, az még jobb lenne. :)

a más városba laksz, akkor pedig marad a, h végig járod a gyógyszertárakat.

2011. máj. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
szerencsére félórányira lakok Budapesttől!Csepelről hévvel Boráros térig megyek általába, onnan meg 4-6os vonalán vagyok főként jártas. Szóval megköszönném ha mondanál!:)
2011. máj. 13. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!