Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Sminkelés? Vagy korai lenne még?

VadLALLA kérdése:

Sminkelés? Vagy korai lenne még?

Figyelt kérdés

13 éves vagyok és van egy horror jó sminktechnikám. Katolikus iskolába járok és ott nem lehet sminkelni.

Várjak vele a gimiig vagy próbálkozzak halványabb sminkkel??



2013. jún. 19. 09:47
 1/5 anonim válasza:
100%
Szerintem próbálkozz kicsit vissza fogottabb sminkel! Mondjuk szempillaspirál vagy halványabb smink! Mivel nemtudom milyen ez a "horror jó sminktechnika" ezért nemtudom hogy milyen sminkre gondolsz! De én azt ajánlom h 13 évesen kezdj egy lazább sminkel! :) Meglátod tetszeni fog! ;)
2013. jún. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia:) Szerintem nyugodtan sminkelj iskolába is, csak ne vidd túlzásba. A horror jó sminktechnikádat meg inkább csak akkor vesd be, ha a barátnőiddel mentek valahova:)
2013. jún. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mi az a horror jó sminktechnika? :D

amúgy szerintem járhatsz suliba vele

2013. jún. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem 13 évesen ne sminkeld magadat :) Én is akkor kezdtem, és jó hülye voltam. Akkor szemceruzát használtam. Most nézem a képeket, és jó hülyén állt. Egyszerűen nem áll jól a gyerek archoz a smink. Hidd el lesz még bőven elég időd rá. Ha meg mégis sminkelni szeretnél (olyan makacs vagy mint én voltam :D ) akkor használj csak szempillaspirált és átlátszó szájfényt. :)
2013. jún. 20. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van! Majd gimiben elég leszelkezdeni!:)
2013. jún. 20. 09:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!