Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek hány éves kortól...

Szerintetek hány éves kortól sminkeljék magukat a lányok?

Figyelt kérdés
Én most vagyok 14 éves, 8-as, de még nem sminkelem magam. Szerintetek baj lenne ha egy szempilla spirált, és egy kevés korrektort használnák (nagyon pattanásos vagyok, és nem szép :/ )?

2012. dec. 1. 15:14
1 2
 1/15 anonim válasza:
68%
Én is 14 éves vagyok és én minden reggel használok alapozót, meg korrektort.
2012. dec. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Én soha nem használok hétköznapra sminket. Alkalmakra igen.
2012. dec. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
68%
én 7 éve voltam nyolcadikos,de nálunk akkor már mindenki festette magát
2012. dec. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%

Én ilyen idős koromban még nem foglalkoztam a sminkeléssel, fölöslegesnek éreztem. Bár a mai napig nem érdekel annyira (23 vagyok), nagyon macerás, költséges (vagy ha gagyi olcsót veszel, tönkreteszi a bőröd, sőt lehet a drágább is tönkreteszi), ha nap közben elkenődik, akkor még nevetséges is. Szerintem egy nő úgy is lehet szép, ha nem keni be magát mindenfélével. Suliba, barátnős öszejövetelekre, hétköznapra nem festem ki magam egyáltalán. Legfeljebb randira, állásinterjúra, ünnepi alkalomra stb. egy kis szemhéjfesték, spirál, szájfény és ennyi.


Ha használni akarsz sminket, akkor nagyon jól válaszd meg, hogy milyen fajtát, mert a pattanásos bőrt még jobban tönkre teszi egy rosszul választott korrektor vagy alapozó, amiben mindenféle sz@r anyag van.

2012. dec. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én 14 éves vagyok, már gimiben elsős, és minden reggel használok alapozót, de nem azért mert menő akarok lenni, hanem mert rosaceás az arcom és muszáj...
2012. dec. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
72%
Nem akarlak elkeseríteni de ha nem csak ilyen kis piros pöttyeid vannak hanem jó nagy pattanásaid, csak még jobban kiemeli az alapozó meg a korrektor.
2012. dec. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
63%
Soha! Mindig a természetes szépség a legszebb!
2012. dec. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
40%

Könyörgöm ne csatlakozzál már a többi birkához akik festik magukat!Ők azért festik magukat mert nem elégedettek a külsejükkel vagy a média beetette őket azzal a tévhittel hogy csakis akkor érnek valamit ha kisminkelik magukat


Egyébként az tény hogy a nők 80%-a bűn ronda lenne smink nélkül.Mit ér az a sok vakolat ha belül nincs semmi a sivárságon kívül?Ezt nem bírják felfogni a felszínes emberek


Sajnos szinte minden buta liba festi magát,nem lehet találni normális csajt aki a személyiségével és a természetes szépségével akar hódítani

2012. dec. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Kb. 100. Előtte csak csúnyábbak lesznek tőle.
2012. dec. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én olyan 15 évesen kezdtem sminkelni.Szerintem teljesen rendben van ez.Már itt gyakorin mindenki olcsó k*rva,aki sminkel,vagy szereti a magassarkút :D
2012. dec. 2. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!