Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit csináljak anyáékkal?...

Mit csináljak anyáékkal? Teljesen ellenzik a körömlakkozást.16/L

Figyelt kérdés
Kb. 3 hónapja festem rendszeresen. Akkor balhéztak, nagyon ki voltam, de azt hittem vége, beletörődtek. Kolesz miatt keveset voltam itthon. Nem fogom fel, de tényleg ez a legnagyobb problémájuk. Képzelem miket mondtak rólam a hátam mögött. Hétvégente is tettek megjegyzéseket, de nem igazán foglalkoztam vele. Amióta itthon vagyok, ordítoznak miatta, kidobadták az egyik körömlakkomat is. Lépten-nyomon beszólogatnak miatta, mások előtt is. Tényleg ez lehet a legnagyobb problémájuk? Minden hasonló korú lány lakkozza a körmeit.
2013. jún. 19. 20:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Nem vontad kérdőre főleg muterodat? 16 évesen ne nagyon akarjon ilyen alap dologba beleszólni

21/F

2013. jún. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
30%
A szüleid agybetegek már bocs. Ha azt elleneznék, h pircinget rakass akkor azt megérteném, na de könyörgöm! Körömlakk! A 6 évesek is lakkozzák mostmár a körmüket! Esetleg probalkozz azzal , h "örüljetek, h nem varratom tele a testem tetoválásokkal, és még nem voltam börtönben" vagy valami hasonlóval. Vagy kérdezd meg, h miért zavarja őket ennyire, és beszéljétek meg.
2013. jún. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

1-es!

Kérdőre vonni? Na ne szórakozz! :) Nem a barátnője, hanem az anyja!


Egy csöppet konzervatívak, de a körömlakk nem létkérdés. Megleszel anélkül is.


Egyébként meg: most felejts el egy darabig, ne dacolj, ne hisztizz, majd ha elült a vihar (a biliben)... lassan, fokozatosan próbálkozz ismét. Előbb csak színtelen lakkal, majd valami pasztell színnel.


Akár úgy is beadhatod kezdetben, hogy gyengék a körmeid, körömerősítő lakkra lenne szükséged...

2013. jún. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Tényleg nem a barátnőm, bár sok lánynak igen. Nyáron szeretnék lakkozni, de lehet ritkábban fogok. Lemondani viszont nem fogok róla. Azt mondják k*rvás, és büdös (pedig mindig alaposan kiszellőztetek). Halvány rózsaszínre van kifestve. Amúgy anya is lakkozza a lábujjait.
2013. jún. 19. 20:51
 5/18 anonim ***** válasza:
hát régen apa se örült, hogy festem, de engem nem igazán érdekelt, hogy mit mond, mondjuk ha festeném magam, akkor szerintem amiatt ők is balhéznának,eddig még nem festettem magam, de majd jövőre elkezdem, kíváncsi vagyok, hogy mit fognak hozzá szólni, de annyira nem fognak érdekelni. amúgy az én szüleim is elég konzervatívak. nekem se a barnátnőm anyukám, sose mondok el neki semmit, sőt alig beszélek vele. én amúgy szoktam velük kiabálni, és már megszokták, és nem szólnak semmit. sőt apa hallgat is rám, szóval nekem ilyan a viszonyom velük. de amúgy szerintem mond meg nekik, hogy már az óvodások is festik a körmüket, sőt a lábujjaikat is, szóval egy 16 éves lány simán festhetné, mit szólnának, ha műkörmöt akarnál? vagy tetkó, vagy ilyenek? ezzel is hozakodj fel, de mondom, hogy ne foglalkozz velük, mégis mit csinálnának veled? lefognák a kezed és lemosnák a körömlakkot vagy mi? ez kész vicc. szerintem nyugodtan fesd ki, és ne foglalkozz velük, végülis mit mondtam, nem egy tetkót akarsz csináltatni. 17/L
2013. jún. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

"lefognák a kezed és lemosnák a körömlakkot vagy mi?"


Vicc vagy nem vicc, de SIMÁN.

És nem számítana se gyerekbántalmazásnak, se semminek.

Vagy más módszer: el is vehetik a zsebpénzét és az sokkal jobban fog fájni, mint a körömlakk hiánya.


Ésszel kell, nem erővel!

És türelemmel! ;)

2013. jún. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Szempillaspirált és korrektort használok. Ez sem tetszik nekik. De szinte észrevehetetlen.
2013. jún. 19. 21:10
 8/18 anonim ***** válasza:
Szerintem túlreagálják.Én akkor lennék kiakadva,ha a lányom műkörmöt csináltatna ennyi idősen.
2013. jún. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

egyesek 16 évesen gyereket csinálnak, nemhogy körömlakk..:)

amikor én elkezdtem festeni a körmeimet nekem is mindig beszóltak, de csak feltűnő színeknél.. egyébként a babarózsaszínt elnézik.:D

de 2 éve kidobálták a körömlakkjaimat :D:D


15l

2013. jún. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Jesszusom...

Körömlakk miatt?

Itt eben mindenkinek igaza van h sokkal jobb mintha tetoválásod lenne, telerakatnád magad pierchingekkel, fültágítód lenne, részegre innád a fejed vagy füstölnél mint egy gyárkémény.



Ezt a szüleidnek is be kellene látnia. Szépen nyugodtan kérdezd meg anyukádat ,hogy ez miért olyan nagy baj.

Ha elkezdenek veled kiabálni inkább menj el onnan.


Ez azért érdekes mert én 13 vagyok és amikor kifestem a körmeimet (nem olyan gyakran leginkább nyáron) megkérdezik hogy hogy de nem szólnak semmit.

Anyukámnak általában tetszik mert ő is kiszokta festeni csak ő gyöngyház színűre. Apum meg mindig csak megkérdezi h nem lesz-e baja a körmömnek (nem megy-e tönkre) de mivel mindig kenek alá körömerősítőt ezért nem lesz agy baja.


Próbáld megbeszélni anyukádékkal. De azt is kipróbálhatod h a lábadon fested ki. Hogy azért mit szólnak...

2013. jún. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!