Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ennyi megengedhető? 15 éves...

Ennyi megengedhető? 15 éves vagyok,9. be megyek. Anyáékkal (40) megbeszéltem, ők megengedik. Az érdekel hogy szerintetek az idősebb tanárok se fognak szólni? Kevés alapozó, szempillaspirál és/vagy felül kicsit kihúzom a szemem. Ennyi.

Figyelt kérdés
2012. aug. 26. 08:38
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%

Szerintem ennyi még oké. Bár én nem használnék alapozót mert eltömíti a pórusokat meg minden.. :S

De ennyit biztosan megengednek a tanárok.

Barna szemceruzát használj szerintem mert az sokkal természetesebben hat.

2012. aug. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen,megengedhető,nem fognak szólni érte. Alapozót meg csak akkor kenj az arcodra,ha van valami amit el kell takarni,ha szép a bőröd tök felesleges,csak tönkreteszi.
2012. aug. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
73%
Szerintem nem fognak szolni, én is sminkeltem 9be
2012. aug. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy mentem kilencedikbe, hogy fekete szemceruzával kisatíroztam a szemhéjam (hozzáteszem, nem voltam emos). Elég szörnyen nézhettem ki, de nem szóltak érte. Biztos nem csinálnék ilyet újra, ehhez képest amit leírtál, bőven belefér:) 19/L
2012. aug. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy szólni fognak. Ez alig észrevehető, szerény smink. :)
2012. aug. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
36%

Nekem volt egy punk osztálytársam (lány). Hát minden ami egy punknál van az nála is. Erős öltözködés, tarka haj, erős smink, piercingek... stb.


A tanárok bár időnkét szóltak neki, hogy nem-e akar "szebben" kinézni, de alapból Őt egyedül nem bántották, mert lányok közül a legjobb tanuló volt.


Ui.: alapozó... ne tetézd a helyzeted nincs még elég pattanásod? Még többet szeretnél?

2012. aug. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
65%
persze, de ha nincs borhibad, akkor ne hazsnalj alapozot. ha csak 1-2 patti, akkor korrektor.
2012. aug. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
82%

Ha szép a bőröd, felesleges rá az alapozó, inkább a színezett hidratáló + púder kombinációt ajánlom. Mattít, van egy kicsi fedése is, de nem teszi tönkre a bőröd.

Ha pattanásos vagy, inkább használj korrektort, az alapozó csak ront a helyzeten mindennapi használat mellett.

A szemceruzát én nem használnék, elég csak a szempillaspirál.

Amugy nem valószínű, hogy szólnak érte.


18/L

2012. aug. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát én a szemceruzát nem ajánlom. Csúnya, összehúzza a szemet, sokkal kisebbnek fog tűnni. A szempillaspirál viszont jó.:)
2012. aug. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
ennyi még teljesen oké
2012. aug. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!