Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy tudnék rákeresni neten...

Hogy tudnék rákeresni neten az olyan nyakláncokra, amik a pároknak vannak, hogy 2 részből áll és az egyik fél az egyiknél a másik a másiknál van?

Figyelt kérdés
Ballagási ajándékba gondoltam, szóval nem valami búcsú 1 pálcikás vacakra vadászom, hoanm valami sokkal értékesebbre.Ár olyan 10e Ft körül, akár gravíroztatnék is bele.Előre is köszi!

2013. jún. 19. 21:24
 1/3 anonim ***** válasza:

szív pár nyaklánc,Törhető szív nyaklánc/medál

Jó párat kihozott nekem.

2013. jún. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Akkor inkább csináltass egy ékszerésszel valamilyen két félmedált, az legalább egyedi lesz és nem sablon ócska vacak. Én ilyenből mindenhol csak szíveset láttam, de egy pasi nem hiszem hogy örülne egy fél szívnek, ha hordania is kéne. Én még nőként sem örülnék.
2013. jún. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
clairesben árulnak sokfélét, legalábbis múltkor még árultak. remélem segítettem :)
2013. jún. 21. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!