Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tudtok olyan boltot (az...

Tudtok olyan boltot (az apacson kívül) ahol tudok venni olyan orrkarikát, aminél nem kell bepattintani középre a golyót, hanem az egyik végére rögzítve van és a golyóba csak bele kell dugni a másik végét?

Figyelt kérdés
Volt ilyen piercingem, csak annak nagy volt átmérője, a mostani pattintós golyósomból meg kiesett a golyó és nagyon bosszantó, mert nem fogok kéthavonta piercingeshez járni, hogy tegye bele a golyót (én sajnos nem tudom visszatenni, se ékszerész barátnőm, annyira kicsi). Ezért keresnék ilyet, aki tudja, hogy hol tudnék venni, vagy esetleg még webshop is jó lenne, csak tudjak már venni.. Apacsban meg hetekig még nem lesz azt mondták.. Köszi mindenkinek! (budapesti vagyok)

2013. febr. 21. 16:57
 1/4 anonim ***** válasza:
apacs
2013. febr. 22. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
juuj bocsi nem olvastam az utolso mondatod.Mindegyikben megnézted?
2013. febr. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Árkádba néztem csak, de ott se jön még jó darabig.. Thaiföldről hozzák és mondta a csaj, hogy gőze nincs, hogy mikor jön.. hát addig marad a gömb nélküli nyitott karika :/
2013. márc. 11. 20:22
 4/4 anonim válasza:
Oriental Market kft t ajanlom neked
2019. máj. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!