Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mért minden lány úgy festi...

Mért minden lány úgy festi magát, hogy szempillaspirál és szemceruza?

Figyelt kérdés
2013. jún. 21. 12:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
3%
mert nincs kreativitásuk és ez a legegyszerűbb.
2013. jún. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
miért rövid minden férfinek a haja?
2013. jún. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
16 éves lány vagyok :) csak olyan fura, hogy mindenki szempillaspirállal meg szemceruzával festi magát...csak néha látok olyan igazi szép sminket h szemhélypúder fülül alul meg szemceruza meg szempillaspirál felül alul...nem tudom értitek-e mit akarok mondani :)
2013. jún. 21. 12:53
 4/18 anonim ***** válasza:
első vagyok, én pontosan értem mire gondolsz :)
2013. jún. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Mert ez a legegyszerűbb, bár én pl. a szemceruzát nem igazán szeretem, nagyon ritkán használom. Sokkal szívesebben használom a szemhéjpúdereket, lapos ecsettel, némi gyakorlással az alsó pillasorba is lehet szemhéjpúdert tenni, mintha szemceruza lenne csak nem a vízvonalon van.

Ráadásul szerintem sokkal szebb, kellemesebb sminket lehet így készíteni. Lehet az alsó pillatőbe is átmenetet készíteni, mint ahogy a szemhéjra is felvisszük a festéket.


Csak hát ez az idő nem kedvez a szemhéjpúdereknek, mert szinte lefolyik rólam. Úgyhogy most inkább csak spirált használok, ilyen melegben az is elég. :D

2013. jún. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Hát igen ilyen melegben bőven elég a szempillaspirál...most h ilyen meleg van én is csak színezett hidratálót, pirosítót, szempillaspirált és szájfényt használok :) bár nekem jól áll a fekete szemceruza, mert nagyon szépen ki emeli a kék szememet, de semmi egyedi nincs benne, mert minden 2. lánynak ki van húzva a szememe feketével xd
2013. jún. 21. 13:12
 7/18 anonim ***** válasza:
89%

És? Kit érdekel? Nekik így jó, így tetszik, nem akarják vagy nem tudják használni a szemhéjpúdert, szerintem semmi rossz nincs benne. Nehogy már baj legyen, hogy nem használ vagy 60.000 színt csak a szemén.

Ja, és hogy legyen mibe belekötni:

Igen, én is csak tussal kihúzom felül a szemem, szempillaspirál és kész.

2013. jún. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Jó én csak megkérdeztem most mit kell flegmázni?? ha jó meg és??? meg kit érdekel??? van akkor nem kell írni kommentet ennyi az egész :)
2013. jún. 21. 14:07
 9/18 A kérdező kommentje:
meg én nem 60.000 színről beszéltem...és úr isten mér kötnék bele??? nekem meg a tusvonal tetszik csak nem tudok vonalat húzni mindig anyu csinálja meg, de majd megtanulom...most nem érttem mér kötöttem volna már bele...-.-"""
2013. jún. 21. 14:09
 10/18 anonim ***** válasza:
97%
mert nem akar mindenki vakolattal mászkálni a fején. Egy természetesnek tűnő, alig látszó smink ezerszer jobb, mint egy báli sminkben pompázó nő.
2013. jún. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!