Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mért minden lány úgy festi...

Mért minden lány úgy festi magát, hogy szempillaspirál és szemceruza?

Figyelt kérdés
2013. jún. 21. 12:27
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Én nem úgy festem magam. :D Szoktam szemhéjpúdert is használni, de nem túl színeseket. Szemceruzát vagy nem használok, vagy ilyen zselés jellegű feketét csak a felső vízvonalra, az alsó vízvonalra pedig nude szemceruzát. Szempillaspirált mindig teszek fel ha sminkelek, csak a felső szempillákra.
2013. jún. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) am milyen érdekes...aki flegma válaszokat írt azok mind lettek pontozva...érdekes nagyon ám...akik normális válaszokat írtak azoknak ott a zöld kész köszi szépen! :)
2013. jún. 21. 18:02
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Mint ahogy neked is, másoknak is szépen kiemeli a szemét. Egy hosszú napot jobban kibír egy egyszerű tusvonal, mint egy szemhéjpúderekből álló smink, amit jobban figyelni kell, hogy ne menjen bele a ráncokba, redőkbe.

Mellesleg tusból már lehet olcsón is jót találni, míg szemhéjpúderből az olcsóbb kategóriások nem éppen a legjobb minőségűek, valamint egy összetettebb sminkhez több eszköz is szükséges.


Rohanós reggeleken az ember nem szeretne kísérletezni, egyszerűbb egy jól begyakorolt vonalat felrakni és kész.


[Amúgy én szeretem a szemhéjpúdereket, szoktam is őket használni, mert szeretem, ha mindennap egy kicsit máshogy nézek ki, és ennek ez a legegyszerűbb módja.]

2013. jún. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
93%

Miért, tegyünk inkább 3,14 tonna csillivillit meg 80 méter hosszú műszempillákat, hogy csak addig lássunk el, ameddig ér? :D


Én speciel csak spirált használok, semmi más nem áll jól, ritka elcseszett szemformám van. :D

2013. jún. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
17%

1. Mert lusták, és nincs türelmük.

2. Mert nincs gyakorlatuk és nem is akarják megtanulni.

3. Ez a legegyszerűbb.


Én ezzel ellentétben mindig használok szemhéjpúdert is, mivel azzal árnyékolok és úgy sokkal szebb szerintem a szem.

Kedvencem a lila és a kék szemhéjpúder. Egy sötét és egy teljesen világos (fehér) szemhéjpúdert szoktam használni együtt.

Így nem lesz olyan éles és kifejező határozott a vonal ha a szemhéjpúdert is használom.


29/N

2013. jún. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
13/15 ösnek mondjuk tényleg igaza van :) könnyebb meg minden...14/15...és ki mondta h kell műszempilla?? meg ilyen csilli villi cuccok??? én csak azért tettem fel a kérdést, mert tök fura h minden egyes csajnak ilyen szemfestéket látok és semmi egyediség és senkit nem akartam megbántani...viszont igen a 15/15-nek is igaza van h nem is tudják alkalmazni és nem is akarják :)
2013. jún. 21. 19:55
 17/18 A kérdező kommentje:
am 15/15 nekem is a lila a kedvencem!!! :) kékkel mondjuk még nem csináltam mert kék a szemem is, de én barnával is nagyon szeretem még :)
2013. jún. 21. 19:59
 18/18 anonim ***** válasza:

mert az legegyszerűbb és hétköznapokra épp elég is szerintem.

én fekete vagy barna szemhéjtussal húzom ki a szemem általában, de néha barna szemhéjtus felül + barna szemceruza félig alul kicsit eldolgozva kombinációt is szeretem :)

2013. jún. 22. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!