Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Van valakinek valami ötlete?

Van valakinek valami ötlete?

Figyelt kérdés
Eléggé duci az alsó ajkam, ami nagyon zavar és szeretném optikailag kicsinyíten.Tudtok valami sminkes vagy akármilyen trükköt amivel ezt elérhetném?

2013. jún. 21. 21:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha az ajkad belső részénél húzod meg a kontúrt, az segíthet...valamint az is, ha lealapozod az alatta lévő részt...vagyis, hogy ne üssön el a bőrszínedtől...


Ez elméletben működik,de az igazság az, hogy én ennek az ellentettjét szoktam csinálni (külső íven kihúzni az ajkamat), hogy vastagabbnak tűnjön...:)

2013. jún. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2013. jún. 23. 23:00
 3/3 anonim válasza:
Nekem is vastagabb az alsó ajkam de én imádom és a fiúk is nagyon szeretik! Szóval nem kene szegyelned sőt ha akarod ki is használhatod h elmész ruzs modellnek mert sokkal szebb ha egy lánynak teltebb szája van!!
2013. júl. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!