Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek baj ha egy 13...

Szerintetek baj ha egy 13 lány festi a körmét (nyáron)?

Figyelt kérdés
Pl: Kékre, zöldre, pirosra , lilára stb.

2013. jún. 22. 10:31
 1/9 anonim válasza:
Szerintem semmi baj nincs vele. Amíg nincs műköröm ill. agyoncicomázott csili-vili igényeid :) Egy sima egyszínű vagy esetleg jópofa mintás (pötty, figurák) körömlakk feldobja a külsőd/hangulatod. hajrá :)
2013. jún. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem nem szeretnék műkörmöt. Egyrészt mivel én mindig azt hallottam h az igazi körömnek nem tesz jót másrészt meg versenyszerűen sportolok(kézilabda)és oda nem nagyon lehetne . :)
2013. jún. 22. 10:39
 3/9 anonim ***** válasza:

teljesen normális. én is csak nyáron ill. hétvégéken szoktam. én is utálom a műkörmöt, ismedősömnek beleakadt a kocsi ajtajába és felszakadt.. veszélyes is és ha lenő az gáz. am én is 13 vagyok:)

miért kérdezted h baj-e? a szüleid nem örülnek neki??

2013. jún. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. jún. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Szerintem semmi baj nincs vele,mivel a körömlakk kifejezi a tulajdonságaidat! :) Amúgy én is sportolok (kosár rendszeresen)és ott se lehet...
2013. jún. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem mondhatom h nem örülnek de azt se h örülnek :D Apum mindig megkérdezi h ettől a körmömnek nem lesz-e baja (enyhén aggódós). Kicsit mindig "megnézik" (nem tudom másképpen leírni ) . De különösebben nem zavarja őket :)


Kösz a válaszokat :)

2013. jún. 22. 16:06
 7/9 anonim ***** válasza:

Próbálj inkább pasztelesebb színeket használni, pirossal és erősebbekkel inkább csak kis virágot, pöttyöt, mintát felvinni. És ne legyen hosszú körmöd, mert a rövid a jó egy fiatal lánynak, azt is lehet szépen festeni. :)

Most amúgy is divat a babarózsaszín, barack, lila összes árnyalata, korall, pink, türkiz és sárga is jöhet ha bírod. :D

2013. jún. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 puhadorka válasza:
nem szerintem nem.én is alig várom h kifesthessem a körmömet.én a sötétebb színeket kedvelem meg csillámos lakkokat szoktam használni.vagy festek a körmömre egy sötétebb színt és azt végigkenem egy hozzá illő világosabb színnel (legtöbbször fehéret szoktam).szereintem nagyon jól néz ki. :)
2013. jún. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Egyàltalàn nem baj,szerintem nyugodtan hasznàlhatod azokat az élénk szineket,amelyet feldobhatsz kisebb mintàval...ajànlom a vilàgos kéket(nekem nagyon tetszik).Szóval hajrà,képet is tegyél ha akarsz :)
2013. jún. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!