Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Brutális fedésű alapozóra...

Brutális fedésű alapozóra lenne szükségem, milyet vegyek?

Figyelt kérdés

Nem az arcomra kellene, hanem egy anyajegyemet szeretném eltüntetni vele..Szóval olyan kellene ami brutál jól fed, és tartós...

Árat is írjatok, lehetőleg 2000 ft-tól ne legyen több.



2013. jún. 22. 20:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg a catrice photo finish-t mondanám. De talan inkabb probalkozz korrektorral.
2013. jún. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. A Kryolan ultra foundation nagyon jól fed, és elvileg nagyon tartós is, hiszen színházi meg ilyesmi használatra tervezték. De az visznont 5000 Ft korul van,
2013. jún. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Korrektor nem fedi el, már próbáltam
2013. jún. 22. 20:27
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy jó stiftes korrektor el kell hogy fedjen bármilyen anyajegyet, nekem is elfedi még a jelenlegi Miss Sporty korrektorom is. Ehhez képest az alapozók sokkal gyengébbek mind.

Alapozóból persze ott a Bourjois Flower Perfection, tartós is és tökéletes fedésű.

2013. jún. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
84%
Mintha én írtam volna.. üdv sorstárs :(
2013. jún. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kryolan Supracolor v. Dermablend.
2013. jún. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!