Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » ! SOS! Milyen erős fedésű...

! SOS! Milyen erős fedésű alapozót ajánlanátok? Viszonylag elég csunya a bőröm. Semmi, amit eddig használtam, nem vállt be, pedig ÉGETŐ szükségem lenne végre egy megbizható alapozóra.

Figyelt kérdés

Már egy csomot kiprobáltam, Loreal Infallible, Astor ecsetes alapozója, Avonos és Oriflemes, Maybelline Affinitone,Lasting Performancet (MF). Ezek közül talán még az utolsó az, amire azt tudom mondani, h talán, de ez sem az igazi :S

segitsetek


2010. febr. 8. 18:19
 1/9 anonim ***** válasza:

az a gáz, hogyha annyira csúnya az arcod ,egy olyan alapozót sem fogsz találni ami elfed mindent...

először meg kéne próbálni az arcodat ,,regenerálni" és csak utána az alapozó,mert ha csak azt kensz rá még sokkal rosszabb lesz.Amúgy nekem a miss sportys alapozó vált be, asszem valami matt a neve..1000ft környékén van

2010. febr. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
ha pattanásos a bőröd, nem nagyon éri meg alapozót használni, mert az az egész arcbőröd átszinezi (és a pattanás is arányosan fog sötétedni), inkább próbálkozz korrektorral (ha nagyon gyulladt, vörös pattanás, akkor a bőrödnél világosabbal is lehet), márkát nem tudok ajánlani, én pénzszűkében inkább az árra megyek :S
2010. febr. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
csunya a bőröm, de ezen már változtatni nem tudok... annyira nem vészes a helyzet, sőt, épp ezért használok alapozót. nektek milyen márka vált be leginkább?
2010. febr. 8. 19:31
 4/9 anonim ***** válasza:
Vichy Dermablend- brutál erős fedése van, kicsit drágább ugyan mint ezek a drogériás cuccok. Gyógyszertárban tudsz venni, sztem kérhetsz előttemintát is.
2010. febr. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Vagy lehet h többet érnél ha elmennél bőrgyógyászhoz és felírna neked valami gyógyszert.Lehet beválna.Azútán meg jöhetne az alapozó...
2010. febr. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem avontól a Color trendes alapozó nagyon bevált. Nem viszket tőle a bőröm és fedi is a hibákat. Amúgy a 17:06-os hozzá szólónak igaza van szerintem, elmehetnél bőrgyógyászhoz hátha felír neked valami krémet.

Sok sikert! :D

2010. febr. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
már voltam nem is egyszer, de semmi eredmény...
2010. febr. 11. 22:31
 8/9 anonim válasza:
100%
Nekem is csúnyácska pattanásos a bőröm és munkahelyre elengedhetetlen a smink és alapozó (nálam) ezért én a Max Factor Miracle Touch liquid illusion 45-s alapozót használom. Ennél tökéletesebbet jelenleg szerintem most nem találsz. Tényleg tökéletesen fed. Olyan az arcom tőle, mint a babáé, szépen fed, könnyű. Kb. akkor volt ilyen szép az arcom, amikor esküvőre kisminkeltek. Kb. 4500 Ft (DM, Rossman, illatszerboltok)
2010. márc. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vichyt válassz, sztem a normateint-t! Az zsírosbb bőrre van, de a dermablend is jó.
2010. máj. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!