Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mitől lehet megtudni hogy...

Mitől lehet megtudni hogy bizsu-e vagy sem?

Figyelt kérdés
Vettem kb. 2 hete egy köldök pc-t. Mikor viseltem nem éreztem különösebb gondot. De 2 napra rá kiakartam cserélni, és mire visszatettem volna összefort a lyuk. Egy piercinges azt mondta, hogy lehet attól is hogy bizsu az ékszer. Mondjuk nem értem miért. Ha valaki tudja miért, írja már meg ! Meg azt hogy honnan tudom meg hogy milyen anyagú az ékszer? Köszönöm ! :)
2013. jún. 25. 19:22
 1/6 anonim ***** válasza:

"Egy ismerősöm azt mondta..."


és bármit mond elhiszed?

Gondolkodni luxus?


Mégis mi köze lehetne ahhoz, hogy beforrt annak, hogy bizsu-e vagy sem?


Egyébként meg elviszed egy ötvöshöz (ékszerész) és megvizsgáltatod!

2013. jún. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"Egy piercinges azt mondta"

Tanulj meg olvasni....

2013. jún. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A tényeken nem változtat. :D

A seb nem forr össze hamarabb attól, hogy bizsut tettek bele.

Egy piercinges nem orvos....

2013. jún. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

2. köszönöm a kifejezést ! :D

Akkor mégis mitől forrt be 2 perc alatt? Ha Te ennyire "túl okos" vagy, okosabb mint egy piercinges akkor mond el kérlek ! :) JA és otthoni technikára gondoltam, azalatt hogy miért tudom meg hogy bizsu-e vagy sem ...

2013. jún. 25. 19:45
 5/6 anonim válasza:
az arany meg ezüst ékszerekben mindig van néhány szám belevésve elvileg az valamilyen kóduk..viszont lehet h a pc-be nincs ilyen de azért nézd meg
2013. jún. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha 2 perc alatt beforrt, akkor biztos a Krypton-ról jöttél vagy rajtad kísérletezett génmanipulációval az amerikai hadsereg.


Minden testen fúrt apró (!) lyuknak az a tulajdonsága, hogy rövid időn belül regenerálódik, összeforr, függetlenül attól, hogy mi volt benne korábban.


Van, akinek gyorsabban, van, akinek lassabban.


A bizsu csak annyiban számít, hogy gyakrabban okoz allergiát, ami miatt bedagadhat, begyulladhat a lyuk.


Ha személyes tapasztalatot akarsz: nekem elég 1 napra kivenni az ARANY fülbevalómat, másnap már nehezen megy vissza, pedig nem mostanában lett kilyukasztva, hanem vagy 30 éve.

2013. jún. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!