Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Körömlakk miatt tönkremehet a...

Körömlakk miatt tönkremehet a családi kapcsolat?

Figyelt kérdés

Nagyon konzervatív családban élünk húgommal. Édesanyánk és Édesapánk is szigorúan tartja magukat a falusi hagyományokhoz-mivel falun lakunk-, hiába értelmiségiek mindketten, nem szabad, hogy a falusi emberek kinézzék őket, ugyanis erre korábban volt példa. A probléma az, hogy itt a falunkban nagyon megszólják, sőt konkrétan *****zzák azt, aki egyáltalán sminket hord, ide tartozik a körömlakk is. Otthon ezért nem is tarthatunk a testvéremmel semmilyen kencét, csak természetes alapanyagokból kikevert maszkokat, élesztő, stb.

Egyik barátnőm "csempészte" be hozzánk a vörös lakkot és kifestettem most a körmömet, viszont nincsen itthon lemosó, nem tudom mivel leszedni, zajt pedig nem akarok csapni. Legutóbb amikor a húgom kifestette a körmét, apa felpofozta és letépte az egyik körmét -sebész-.

Félek, hogy velem is ez lesz, segítsetek valamilyen tanáccsal!!



2013. jún. 26. 21:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez brutál. Nem tudom. Ecet talán, vagy ciff, vagy bármi alkoholtartalmú cucc.
2013. jún. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Hát ha nem tanultál más hibájából... amúgy meg se alkohol, se ecet nem oldja. :D Hígító esetleg ha van az lehozza tapasztalataim szerint.

Amúgy pedig, ha apád arcoskodik, akkor megmondhatod neki, hogy ha veled is úgy bánnak, mint húgoddal, akkor értesíted a gyermekvédelmiseket, aztán azt pláne szájukra veszik a falusi pletykafészkek.

De remélem kamukérdés...

2013. jún. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

letépte a körmét? jézusom...


nem szedi le semmi, menj el a falusi boltba, és vegyél acetont. vagy kapargasd le...

2013. jún. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
probald ki hogy mégegyszer kend be a piros lakkal az egyik körmödet és úvy töröld le,én régen így szedtem le, de a vörös az nagyon ütős szín ráadásul a köröm kcisit olyan rózsaszínes is marad utána
2013. jún. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Komolyan, minek festetted ki, ha apukád letépte emiatt a húgod körmét?
2013. jún. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ha ez nem kamu, és apád egy ekkora elmebeteg állat, akkor feljelenteni kéne minél előbb.
2013. jún. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Húúú ez durva.... De azért neked sem pont vörössel kellett volna először kifestened... :(
2013. jún. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

ha van otthon hígító akkor az lehozza, csak nagyon kiszárítja a bőrödet, meg az egész lakásban érezhető lesz a szaga.

mindenesetre furcsák a szüleid...

2013. jún. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

huh :S

probalj meg mindenfelet,h szedd le

ha mas lehetoseg nincs kapard le ,kicsit tonkreteszi a kormod de veszhelyzet eseteben elmegy.

2013. jún. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha teljesen megszáradt, le lehet kapargálni. A körömnek nem tesz jót, de talán jobb, mintha apud letépné a körmöd. Mondjuk a piros erős szín, esélyes, hogy megfogja a körmöt, de ha már csak elszíneződés van a körmön, azt citrom leve vagy ecet is lehozza.
2013. jún. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!