Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy kapcsolat tönkremehet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kapcsolat tönkremehet a kevés szex miatt?

Figyelt kérdés
távkapcsolatban élek és kb. 3 hetente találkozunk, de legtöbbször akkor is csak úgy, hogy pár órára és egy köztes városba, ahol nincs lehetőség ilyesmire. nagyon ritka mikor megtudjuk oldalni azt, hogy egymásnál aludjunk. legutoljára ilyen 2hónapja volt, bár jövőhéten lenne, de akkor épp meglesz a menszeszem szóval lőttek a dolognak. lehetőség nincs, hogy gyakrabban csináljuk. lehetséges, hogy ez miatt a barátom más lányok után nézzen? én még birom ezt az állapotot, de félek, hogy talán ő majd nem. megölheti ez a kapcsolatunkat?
2009. dec. 20. 10:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Valamit találjatok ki, hogy gyakrabban lehessetek együtt.
2009. dec. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ha van közös jövőtök, mármint nemsokára együtt lehettek már (mondjuk közel fogtok lakni egymáshoz) és nagyon szeretitek egymást teljes szivből., akkor nem mehet tönkre :)

mi is távkapcsolatban élünk, bár igyekszünk megoldani az egyhónapban való egyszeri találkozást.Nálunk, vagy náluk és pár hónap múlva odaköltözöm, szóval nekünk megéri várni :) egy ideje már együtt vagyunk.SOk szerencsét, menni fog :)

2009. dec. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
van esély, hogy jövő szeptembertől közelebb leszünk egymáshoz és akkor már hetente tudjunk találkozni.nyáron pedig havonta többször is összejön. de mi lesz ha addigra késő lesz?
2009. dec. 20. 10:55
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem igen. részemről legalábbis válóok lenne.
2009. dec. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
igen mivel a pasik nagyon nagy százalékát a szex irányítja, azaz a testi vágyai, így simán megcsalnak/otthagynak ha nem tudnak annyiszor kielégülni amennyiszer szeretnének.
2009. dec. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az összes kapcsolatom vége a szexre vezethető vissza. Vagy kevés volt, vagy nem volt vele jó, vagy egyszerűen nem jött, amikor kértem rá.
2009. dec. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem biztos, hogy emiatt más lány után nézne... vannak olyan pasik, akik tuti hogy félre...de vannak olyanok is akik, tuti, hogy nem...te ismered a párod......
2009. dec. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi így élünk és nem volt eddig gond belőle. Nem írtad hány évesek vagytok, de két felnőtt embernél ez nem hiszem, hogy gond lenne, ha nem csak a szexről szól a kapcsolat. Tizenévesen lehet hogy nem menne, de szerintem ha csak ez lenne a gond, akkor működni fog a kapcsolatotok.
2009. dec. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

mi tizenévesek vagyunk.2.válaszoló és működik :) jó ideje

bár mi szeptembertől hamarébb leszünk együtt

de az is kibirható :)

2009. dec. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!