Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a tapasztalat az olcsóbb...

Mi a tapasztalat az olcsóbb Vaterás parfümökről? Bolti ár töredékéért árulják

Figyelt kérdés
2013. jún. 30. 09:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos olcso husnak hig a leve, szoktak mondani. Tehat tobbnyire az illat megfelelo lehet, legalabbis hasonlithat, viszont az illat megtartasa nagyon csokken. Tehat mig egy markas parfumot akar meg masnap is erezhetsz a nyakadon, vagy napokig akar a ruhan, addig ezek esetleg csak orak. Szerintem sokkal jobban jarsz ha veszel mondjuk egy eredeti Pumat 3-4 ezerert, igaz h 20-30 ml viszont nem parolog, es megis csak minosegit hasznalsz. En multkor beneveztem egy armani diamond-ra(igaz 14000ft volt), 50ml, de majdnem egy evig hasznaltam!.
2013. jún. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Joy Turner ***** válasza:
Mind hamis vacak. Az előzőnek igaza van abban, hogy hamar elillan az illatuk, de visszamarad egy szag, ami cseppet sem hasonlít az eredeti illatra. Parfümből csak minőségit! Nincs is annál kiábrándítóbb, ha valaki bűzlik az olcsó löttytől.
2013. aug. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!