Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A gél-lakkozáshoz használhatné...

Kata091 kérdése:

A gél-lakkozáshoz használhatnék uv-lámpa helyett kvarclámpát is?

Figyelt kérdés

Hisz az is uv-sugárzást bocsát ki. Kvarclámpám van itthon, míg műkörmös uv lámpám nincs.

Kinéztem a Profinails 3 in 1 lakkzseléjét. Van itthon mindenféle reszelőm/polírozóm. Így meg tudnám oldani és leegyszerűsíteni a zseléllakkozást?



2013. jún. 30. 13:30
 1/6 anonim ***** válasza:
kétlem, nyilván nem ugyanazt a frekvenciát bocsátja ki, mint ami a gél kötéséhez kell..
2013. jún. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szerintem ugyanazon a frekvencián (hullámhosszon) bocsát ki: az UV tartományban.

Annyi a különbség, hogy egy műkörmös uv-lámpa 36 wattos, az én uv-lámpám 250 wattos. Tehát azt találtam ki, hogy 3 perc helyett csak fél percig szárítom a körmöm vele. :-)

2013. jún. 30. 21:43
 3/6 anonim ***** válasza:
56%
Lövésed sincs a dologről...de nyugodtan csinàld, majd tanulsz belőle. Ha kvarclàmpàban kötne a zselé, akkor azt hasznàlnànk...
2013. júl. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Egyedül az intenzitásban van különbség, nem a sugárzás tartományában, hiszen mindkettő UV tartományba esik.

Plusz többek is beszámoltak róla, hogy erős napsütésben megszilárdult nekik.

Kipróbálom.

2013. júl. 1. 16:06
 5/6 A kérdező kommentje:
Megcsináltam, tök jó lett! :-)
2013. júl. 1. 23:13
 6/6 anonim ***** válasza:
48%

cöh :D olyan aranyos amikor begyepesedett vénasszonyként szídják amikor valakinek alternatív ötlete van...

Én is gondolkodtma a kvarcon csak istentelenül le lehet vele égni....(nyilván ezért nem használják) viszont nekünk is vna ittho....2 ezret még kiadok a lakkra ha tényleg olyan tartós és szép....de valami 16 ezret egy lámpáért?

2013. szept. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!