Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Az alapozó tényleg tönkreteszi...

Az alapozó tényleg tönkreteszi a bőröm? Mit használhatnék helyette?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és elég csúnya a bőröm. Pattanásos,az arcom eléggé piros,és a legnagyobb baj,hogy nagyon karikás a szemem(ha 12órát alszok,akkor is). Ahhoz,hogy elfogadhatóan nézzek ki,a szemem alá egy kiló alapozót fel kell kennem a karikák miatt.Viszont állítólag az alapozó ilyen fiatalon teljesen tönkreteszi a bőröm. Mit ajánlotok alapozó helyett,ami nem roncsolja a bőrt? Az alapozó egyáltalán mit tesz vele? Van valami,amivel esetleg kezelhetném a karikákat?

2013. jún. 9. 20:52
 1/10 anonim ***** válasza:
32%

Nem ismerek olyan egészségesen táplálkozó, rendszeresen sportoló lányt, akinek csúnya az arcbőre.

Emellett használj rendszeresen napi bőrradírt, arctisztító lemosót. Alapozót ne, tényleg borzalmas látni a 25 év körüli ráncos lányokat.

Ó, és igyál vizet, és cukrozatlan teát. Mást ne.

2013. jún. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Max.BB krém:)hidratál és fed is:)
2013. jún. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
értem,hogy sport meg víz,meg arctisztító,ez mind megvan...de a karikás szememen nem segít :(
2013. jún. 9. 20:58
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem segít az egészséges életmód, ez lehet örökletes is hogye nnyi idős korban valaki pattanásos én is és bátyám is az(volt). Nekem nem roncsolja, mert drágább fajta,de az olcsóbb fajta nagyon roncoslta nekem is.


15/L

2013. jún. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
20%
Igen, egy 15 eves lany nyilvan tapasztalt mar annyira, hogy megallapitsa, mennyirekarositotta a boret a rendszeres alapozo hasznalat.
2013. jún. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
13%
Es aki zabalja a zsirt, az ne csodalkozzon, hogy undorito a bore. Nevetseges, hogy elvarjatok, hogy kivulrol szepek legyetek, mikozben legbelul rohadtok. Aztan nem botoxszal feltolteni az ures fejeteket, mert tonkreteztek a borotoket. Bar ez engem nem erdekel.
2013. jún. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Alapozó helyett próbáld ki a BB krémet, nagyon jó fedőképességűek is vannak.

A karikákra pedig korrektor:

Essence

[link]

Catrice

[link]

Maybelline

[link]

2013. jún. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Kedves 6#-os válaszoló!

1.Ki mondta,hogy "zabálom a zsírt"???

2.Nem rohad itt senki,max a te életed,ha nem tudsz kulturáltan válaszolni.

3.ki beszélt botoxról? azért egy kis alapozó meg a botox elég messze állnak egymástól.

4."Üres fej"?????? Ezmi???? Egy 15éves lány kulturáltan válaszolt a kérdésedre. Ebből te megállapítottad,hogy üres a feje. Gratulálok,neked aztán biztosan nem az.

5.Ha ennyire nem érdekel,jobb lett volna ha nem is szólsz hozzá,merthogy a válaszoddal még csak nem is segítettél rajtam,legfeljebb felhúztál. Ahogyan te 2 mondatból megállapítottad,hogy botoxxal fogjuk feltöltetni az üres fejünket,úgy én is megállapítom,hogy rendkívül ostoba és visszamaradott ember lehetsz. Nem tudom,minek szóltál hozzá,ha csak ezt a hangnemet ismered,de legyél szíves,és ne kommentelj többet,mert hasznos válaszok miatt tettem fel,nem az ilyenek miatt.


A többi válaszolónak köszönöm,ment a zöld kéz mindenkinek. Jöhetnek még válaszok!

2013. jún. 13. 21:04
 9/10 anonim ***** válasza:
22%

Fáj az igazság, ugye?

Mondjuk én csak segítőszándékkal írtam, tulajdonképpen.

Ha nem értetted, hogy mire is értettem a botoxot, akkor nem én vagyok a szellemileg visszamaradott.

2013. jún. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
"Nem tudom,minek szóltál hozzá,ha csak ezt a hangnemet ismered,de legyél szíves,és ne kommentelj többet,mert hasznos válaszok miatt tettem fel,nem az ilyenek miatt." amúgy szó nincs igazságról,ha ismernél,tudnád. de nyilván te olyan okos vagy,hogy rögtön tudod mi az igazság.pontosan értettem,mire mondtad a botoxot..
2013. jún. 13. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!