Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen benyomást nyújt ha egy...

Milyen benyomást nyújt ha egy lánynak fültágítója van?

Figyelt kérdés
Megosztja a vélemény a barátaim között és én szeetnék, de nem olyan nagyon nagyot csak egy kisebbet és nem az alsó füllyukam helyére hanem feljebb...
2009. okt. 15. 22:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
21%
Nekem csak annyit hogy az a lány egy gusztustalan állat, én onnantól kezdve így tekintek rá.
2009. okt. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
21%
őszintén? kb hasonló az elsőhöz.
2009. okt. 16. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
21%
az elsővel értek egyet. akár fiún látom, akár lányon, iszonyat gusztustalan
2009. okt. 16. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Okádás!!!!!
2009. okt. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%

Nekem van, 10mm-es és érdekes módon a barátomat nem zavarja, nem is érdekli, hogy van... -.-' A baráti köröm meg dícséri, de igaz, egyik sem ilyen begyöpösödött állat xD.

Ha tetszik, miért ne csinálnád meg? -.-' Nehogy már mások mondják meg...

16/L

2009. okt. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
26%

áh, hülye vagy utolsó....ez nem begyepesedés kérdése....a baráti köröd valszeg ugyanolyan mint te vagy, ezért tetszik nekik. vagycsak nemakarják a szemedbe mondani h szar :D

de az emberek nagyrészének nem teccik, és ez nem begyepesedés kérdése. nemis ismersz, ha ismernél még halkan sem jegyeznéd meg rólam h bevagyok gyepesedve, úgyhogy ez nemigazán jött be....kislány!

2009. okt. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem se tetszik. Fáj tőle a fülem. :'D
2009. okt. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem is visszataszító, pedig nem vagyok begyepesedett. De elfogadom, ha valaki olyat hord, ő dolga, viszonzásul én is elvárom tőlük, hogy fogadják el azt, hogy nem tetszik mindenkinek...

21F

2009. okt. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha szeretnél, akkor azért legyen fültágítód, mert neked tetszik, és ne az érdekeljen, hogy mások mit szólnak hozzá. Nekem nincs, de van helyette pár piercingem, és nem érdekel, ki hogy viszonyul hozzájuk, nekem tetszenek és számomra ez a lényeg.
2009. okt. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
0%
szerintem gusztustalan hogy a fülcimpádon keresztül át látnak!szerintem a fiuknak is csunya nem hogy még egy lánynak!
2009. okt. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!