Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit gondoltok arról a lányról...

Mit gondoltok arról a lányról akinek van fültágítója?

Figyelt kérdés
2011. okt. 30. 18:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nagy lakatot rá s eldobni a kulcsot XD
2011. okt. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%

Undorító, visszataszító látvány, fiún is, hát még csajon... Nem hogy nem nőies, de még csak "emberiesnek" sem nevezném... :D

21/L

2011. okt. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem jön be, de elfogadom, hogy van akinek tetszik. Az azért túlzás, hogy "nem ember".
2011. okt. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
Nem azt mondtam, hogy akinek tágító van a fülében, az nem ember... Én csak a látványra értettem, egyszerűen ocsmány. Persze mindenki úgy rontja el a testét, ahogy akarja, de azért elég ciki lesz később a fültágítós majmoknak, ha majd pl állást akarnak, és ki kell venniük a tágítót, és mi lesz a helyén? Egy szottyadt nagy lyuk... :D De azért hajrá :D
2011. okt. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Van olyan lány akinek kifejezetten jól áll,de a legtöbbnek visszataszító.:DD
2011. okt. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Úristen ezek a válaszok... ezért r*banc... gratulálok. Ha kicsi és ízléses ékszer van a füledben, az nagyon jól tud mutatni:) 20 F
2011. okt. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
azt hogy gusztustalanok...
2011. okt. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!