Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen az a mágneses fülbevaló?

Milyen az a mágneses fülbevaló?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Most senki se gondoljon ezekre a hiper, szuper, giga, mega, mágneses dolgokra amik a gyógyíthatatlan betegségeket is "meggyógyítják". Hanem engem az érdekel amikor nem kell kilyukasztani a fület csak ilyen mágnes rögzíti. Akinek van vagy akinek nincs de ért hozzá az légyszives magyarázza el, hogy működnek, mik róla a vélemények, tapasztalatok. 14 éves fiú vagyok és a szüleim nem engedik, hogy kilyukasztassam a fülem ezért gondoltam vennék ilyet mert még azt se tudom, hogy állna rajtam. Megértem őket mert tényleg ott lenne egy lyuk és ha megunnám de nem forrna be akkor meg csak bánnám az egészet. Előre is köszönöm az értelmes válaszokat!

2013. júl. 8. 02:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Én régebben vettem ilyet. Az a lényege, hogy van egy felső része, ami mondjuk a köves rész és mágneses, meg egy alsó része, ami csak egy kis mágnes. Ezek külön vannak. A felső részt ráilleszted felül a füledre, az alsó meg automatikusan odatapad majd a fülcimpád aljához a mágnes miatt. Nem tudom, hogy ez így mennyire érthető, amúgy pofon egyszerű:D

Én nem nagyon használtam, mert, ha csak egy kicsit is megvakarom a fülem, lehet,h félretolom vele a felső részt, amitől leesik ugye az alsó is..szóval csak akkor marad ott, ha véletlen se piszkálod. Arra jó, hogy megnézd, hogy állna, de mindennapi használathoz szerintem nem a legjobb.

2013. júl. 8. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A füleden hamar beforr a lyuk, ha nem hordod sokáig a fülbevalót. Mondjuk nagybátyámnak tizenpárévig volt fülbevalója, évek során sem nőtt be neki, de nem látszik.
2013. júl. 8. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm ismerősének négy hete volt kilyukasztva a füle, de aztán valami miatt ki kellett vennie egy napra. Másnap reggel már nem tudta visszatenni. Tehát de, ha még "fiatal" a lyuk, akkor csak ki kell venned a fülbevalót, és beforr.
2013. júl. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat az a baj, hogy nem engedik kilyukasztani szerintetek, hogy győzzem meg a szüleimet higy kilyukasztathassam?
2013. júl. 8. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!