Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Gél-lakk kezdőcsomag otthonra?...

Gél-lakk kezdőcsomag otthonra? Van vkinek? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

10 ezer ft-ért van most, elég jó akció. Nem vmi gagyi, hanem Diamond Nails, 2 nap múlva lejár a webshopos akció. (nem vmi névtelen lidl-s vagy vmi kínai cucc) Kb. 5 éve járok körmöshöz, mondhatni évek óta figyelem, hogyan csinálja. Sokszor csak vmi halvány rózsaszínt csináltatok, mert utána színesre lakkozom néhány naponta. A gél-lakk sem nagyobb ördöngösség, előtte bolyhozni, meg rákenni a különböző dolgokat.

Egyébként azért akarok rá beruházni, mert a kezdőcsomagban a lakk kb. 50 lakkozásra elég, és ugyanennyi pénzét 4x megyek el a körmöshöz. UV-lámpa + minden egyéb benne van.


"úgysem tudod megcsinálni, mert ez egy szakma" meg "ne csodálkozz, ha 2 nap múlva leesik" típusú válaszokra nem vagyok kíváncsi. Olyan írjon, aki magának csinálja, és tud tanácsokkal, tippekkel érdemben segíteni.


2013. júl. 13. 11:24
 1/4 A kérdező kommentje:
Kötekedők kíméljenek. kerestem itt is hasonló kérdéseket, és sokan beírják, hogy ez egy szakma, amit iskolában tanítanak. na ezt már nagyon unom, mert egyrészt van egy ismerősöm, aki elvégezte a tanfolyamot, megtanult körmöt építeni, de a gél-lakkot nem tanítják! másrészt ez egy elég új dolog, és akik évekkel ezelőtt végezték a tanfolyamot, még nem tanulhattak erről. továbbképzésre meg nem jellemző, hogy járnak, vagyis biztos van, aki igen, de közel sem mindenki. a gél-lakk meg minden körmös árlistáján szerepel. szóval nem kell ehhez diploma, csak némi kézügyesség, kitartás, és gyakolás.
2013. júl. 13. 11:27
 2/4 Joy Turner ***** válasza:
A Diamond nails egy rakat fos.
2013. júl. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Az egyik legjobb a hozzáértők szerint. Nagyon sokan szeretik.

Nekem 3x volt gél-lakkom, mind3 alkalommal más csinálta.


Először Moyra márkával, ami 2 hétig tartott.

Utána Diamond-dal, ami 4 hétig tökéletes volt, semmi hiba, csak már lenőtt.

Utána egy gusztustalan Mirabel nevű sz*r-ral, ami 1 napig tartott.


Ezek után megkérdőjelezem, h egy f*s.


Ahová most járok, ott a körmös egy profi szakoktató. És ott vannak a polcán ezek is. Nem az a fajta nő, aki kockára tenné a szakmai hírnevét azzal, h f*ssal dolgozik. És ha olyan f*s lenne, nem járnának vissza hozzá, nem lenne egy stabil, kialakult vendégköre.


Ráadásul, mint írtam, ez tartott a legtovább és semmi baja nem volt.


Szóval nem a tartósságára vagyok kíváncsi, hanem olyanok válaszát vártam, akik otthon csinálják ezt maguknak. Ahogyan ezt érthetően, magyarul le is írtam, de még mindig problémát okoz sokaknak a kérdésre válaszolni.

2013. júl. 15. 09:10
 4/4 Joy Turner ***** válasza:
0%
Bla bla bla... Eléggé hozzáértő vagyok, és igen a Diamond nails egy nagy rakás szar. Abszolút nem kötekedtem. Véleményekre voltál kíváncsi nem? Hát kaptál egyet. És mivel a te véleményeddel ellenkezik az enyém, ezért nekiállsz itt osztani. Hát menj a náthásba.
2013. júl. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!