Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ha el szeretném kezdeni a...

Ha el szeretném kezdeni a tágítást hogyan kezdjem?

Figyelt kérdés

Olvastam egy pár dolgot!

Például olyat hogy a fogpiszkáló simán nem jó csak szikszalaggal! És ha növelni akarom akkor tovább tekerem szikszalaggal?

Meg a fültisztító, tollbetét, ecset és még milyen tárgyak jók?

Ha bekenem Bepanthen kenőccsel a fülem könnyeben átmegy rajta?

És ugye mondjuk elkezdem fogpiszkálóval akkor azt le kell akkora méretre vágni hogy ne lógjon ki a fülből vagy éppen hogy csak ki tudjam venni és estére is kényelmes legyen?


BOCS A SOK KÉRDÉSÉR DE MÉG KEZDŐ VAGYOK.

Még nem kezdtem el, de hamarosan szeretném!



2013. júl. 17. 17:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

FÜLTÁGÍTÁS OTTHON


(1)Aki elszeretné kezdeni a fültágítást de még teljesen szűz a fülcimpája annak a következőt javaslom. Először fülbevalót kell tenni bele. Itt viszont a szúrós módszert ajánlanám (ugyanis a belövéssel roncsolódnak a szövetek és így lassabban gyógyul) Amikor bent van a fülbevaló és meggyógyult a cimpánk teljesen ez kb 2 hét szokott lenni de természetesen ez emberfüggő :) Amikor meggyógyult teljesen akkor kezdhetjük el a 2-es lépést A FÜLTÁGÍTÁST!


(2)A fültágítás nem egy egyszerű folyamat türelem kell hozzá ez a lényeg. Mindig csak 1-2 millimétert szabad tágítani rajta különben vagy nagyon fáj begyullad gennyezik vérzik és legrosszabb esetben szét is szakadhat a FÜLCIMPA!!!! Szóval türelmesen kell csinálni. Úgy kezdjük hogy valami nagyon kicsi vékony tárgyat persze a fülbevalónál vastagabbat szépen lassan át kell dugni a fülcimpán. Ha ez megvan akkor bent kell hagyni hogy szokja a cimpa illetve forgatni stb. amikor egy bizonyos méretet megszokott a fül akkor jöhet megint egy kicsit nagyobb tárgy, így kell sorba haladni hogy eljussál a kívánt méretik. A legegyszerűbb módszer hogy kezdetben átteszel rajta egy fogpiszkálót amikor ez megvan mehet bele egy nyalóka pálca és amikor ezt is beszokta akkor a legegyszerűbb az hogy a nyalókapálcára cellukszott tekerünk és így az minimálisan vastagodik utána betesszük a fülbe bent hagyjuk míg beszokja azt a méretet stb. de az is egy megoldás hogy a műanyag ecsetet húzzuk mindig jobban bele a fülcimpánkba így is egyenletesen tágítjuk a lyukat . De lehet kapni különböző fültágító szetteket ahol a legkisebb tágítótól a legnagyobbig megvannak . De ezek nagyon drágák tehát a legegyszerűbb az hogy addig tágítod míg eléred a kívánt méretet és csak akkor teszed bele az ékszert.

2013. júl. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ezt már olvastam korábban is, de inkább a kérdéseimre szeretnék választ kapni!
2013. júl. 17. 19:54
 3/13 anonim ***** válasza:

Igen. Igen.

Bármilyen kerek műanyag tárgy jó.

Igen.

Nem, mert ki fog esni.

2013. júl. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2013. júl. 18. 12:35
 5/13 anonim ***** válasza:

Ha nem akarod szétbarmolni a füled akkor néhány dolgot jobb, ha észben tartasz:

1, 1 mm-nél többet tágítani baromság(nem mellesleg fölösleges, utána úgyis veheted ki mert begyullad)

2, Megfelelő anyagok tágításhoz: orvosi fém, üveg, titánium, lehetőleg tartózkodj a dupla peremű ékszerektől

3, A türelem valóban nagyon fontos, a fültágítás során NEM szabad fájdalmat vagy vérzést észlelni, akkor valamit nem jól csinálsz.

Sok sikert:)

2013. júl. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 almostyourself válasza:
Én 3mmenként tágítottam,vérzett sebes lett de nemvettem ki fájdalom elmult 1 nap alatt. 5ezerből kijöttem 10mm-ig.De még nincs meg.
2013. júl. 20. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
oké köszönöm szépen :)
2013. júl. 20. 15:32
 8/13 anonim ***** válasza:
Azért hozzá kell tenni hogy minél kisebb, annál lassabban kell tágítani. Egy harminc mm-s fülnek 1 mm már meg se kottyan, de lehet hogy négy se. Viszont a legelején a legjobb ha csak fél mm-ként tágítasz.
2013. júl. 21. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha 30 mm-es a füled, akkor sem tágítasz rajta 4 mm-ert ha nem akarod tönkretenni. Mellesleg nem is lehet, hacsak nem szilikonnal, ami pedig NEM tágításra való...
2013. júl. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
3 dologgal : csokifudzsival
2013. júl. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!