Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen hajfestéket érdemes...

Milyen hajfestéket érdemes venni, hogy tényleg világosbarna színű hajat kapjak eredményül?

Figyelt kérdés
a hajam jelenleg is barna színű, csak kicsit sötétebb. de nem voltam festve már kb. 2 éve :)
2013. júl. 21. 13:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Akkor sötétszőke hajfestéket vegyél. Nekem ha világosbarnával festem akkor legelőször sötétbarna aztán pár mosás után közép majd ezután lesz nekem általában olyan szín,mint mondjuk a dobozon. Legalábbis a Syoss,Perfect mousse hajfestékeknél én ezt tapasztaltam.
2013. júl. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Először is a barna hajfesték nem világosít, ezért szőkét kell venni. Sötét, vagy középszőke, attól függ mennyire kell világosítani, és ettől függően válassz oxi erősséget is. Festéket pedig csakis fodrászkellékesből vegyél.
2013. júl. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
én is erre gondoltam, hogy talán valami szőkés árnyalatút kéne rákenni a hajamra... de félek, hogy valami vöröses árnyalatot kapok. megtörténhet ez?
2013. júl. 21. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!