Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Jövőre lesz fogszabályzóm,...

Jövőre lesz fogszabályzóm, mire számítsak?

Figyelt kérdés
Márciusba veszünk fogszabit, de nem tudom milyen lesz. :// Lécci segítsetek, hogy hogy rakják fel/mennyire fog fájni stb...
2013. júl. 22. 15:55
 1/7 anonim válasza:
0%
Nagyon fáj,bele is lehet halni
2013. júl. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A felrakás nem fáj. Miután feltették 2-3 napig fáj. Ilyenkor én fájdalomcsillapítót szedtem. Mikor meghúzzák, utána is 1-2 napig fáj. A köztek időkben a szád belső részét néha kidörzsölheti, de az még tűrhető. Egyébként nem fáj. Én kifejezetten szerettem a fogszabim :)
2013. júl. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
*köztes. De mondjuk ha csak márciusban kapsz, akkor nem értem, h mit parázol...
2013. júl. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
1 válaszoló nem menj el humoristának, mert nem értesz hozzá ;) (jó tanács a jövődre nézve :) ) 3. csak kíváncsi voltam mert nekm van de csak gumi és az nem jó
2013. júl. 22. 18:49
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem az első 3-4 napon nagyon fájt, enni is csak pépeset tudtam, de inkább azt se ettem, mert az is fájt:D de aztán hamar megszokod, még húzás után fáj 1 napig kb, de azt nem bántam, mert olyankor szabad szemmel is lehetett látni, hogy szépen alakulnak a fogaim:)
2013. júl. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem tavaly augusztusban tették fel, nemsokára megszabadulok tőle :)

A felragasztás nem fáj, persze, nem jó érzés amikor hosszadalmas ideig turkálnak a szádban. Utána nekem 4-5 napig fájt, akkor porlevest ettem, bele nyomkodtam kiflit, szóval a harapás-rágás az lehetetlen dolog volt. Ajánlom a levest, krumplipürét, tejbegrízt.

Elég hamar megszokod, akármennyire furcsa is kezdetben. Nekem mindig akkor fájt, ha a drótot cserélték ki benne erősebbre, akkor is 1-2 napig, és legtöbbször rágni is tudtam, csak a harapás volt nehéz eset.


De szerintem abszolút megéri, akármennyire utálom is, amikor belemegy a kaja, vagy fáj, sokkal szebbek a fogaim, és ezért később is hálás leszek.

Sok sikert :)

2013. júl. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat, sokat is segítettek megfogadom a tanácsokat ;)
2013. júl. 23. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!