Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Az normális ha ilyen szaga...

Az normális ha ilyen szaga van a nemrég vett Essence BB krémemnek?

Figyelt kérdés

Múlthéten csütörtökön vettem (vagyis még egy hete sem) az Essence 01-es bb krémemet és nagyon érdekes szaga van. Az állagával semmi baj nincs és a színével se. Pénteken használtam, de nem vett észre semmit, meg mivel siettem nem is szagolgattam. Tegnap is fel akartam kenni, de észrevettem, hogy furcsa szaga van. Ha csak beleszagolok akkor olyan naptejes szaga van, de ha felkenem a bőrömre, akkor kifejezetten büdös. (olyan savanykásan büdös)

Lehetséges, hogy megromlott volna? Amikor megvettem, nem volt felbontva, használva sem volt. Nem tettem ki a napra, normálisan tároltam. Az érdekes az, hogy rá van írva, hogy illatanyag mentes, mégis ilyen büdös.

Mi lehet a probléma?

Előre is köszönöm!



2013. júl. 23. 12:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Biztos van valami baja. Nekem is ugyanilyen krémem van, már hónapok óta megvan, de én semmilyen szagot nem érzek, igaz sosem szagolgattam direktben. Akkor sem érzek semmit, ha felkenem.


Szerintem vidd vissza, hogy cseréljék ki.

2013. júl. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én egyszer kipróbáltam egy Miss Sporty-s alapozót, kellemes illata volt, de a bőrön nekem is ilyen savanykás szaga volt.. nem hinném, hogy romlott, mert akkor a krém alapból büdös lenne, ha annyira zavar, akkor ne használd.
2013. júl. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

az a baj, hogy bár megvan a blokk, nem hiszem, hogy visszavennék. a dm-ben vettem.

De ha felkenem tényleg szép, csak a szagát nem értem. De az kizárt lenne , hogy megromlott volna, nem?

2013. júl. 23. 17:50
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Essence márka a proliknak való,kivéve ha tini vagy nekik még elmegy, bár én biztos nem kenném magamra ezt a sz.art. Még romlott is....Nehogy valami bőr bajod legyen.
2013. júl. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igazad van, nem szabad kockáztatni. Remek, kidobtam ezer forintot. Többet sem veszek az essence-től semmit.
2013. júl. 23. 20:04
 6/6 anonim ***** válasza:
Alapból ilyen érdekes szaga van, nem volt annak semmi baja, kár volt kidobni. Én egy ideje már ezt használom és semmi baja a bőrömnek...
2014. aug. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!