Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 12évesnek milyen dioptriás...

12évesnek milyen dioptriás szemüveg méret kell? S-es? (link)

Figyelt kérdés
szeret0nék rendelni ray ban szemüveget ilyet: [link] csak nem tudom a méretet

2013. júl. 23. 19:28
 1/9 anonim ***** válasza:
A dioptria az nem ugyanaz, mint a méret. A dioptria a lencse erősségét méri, ami akkor kell, ha probléma van a látásoddal.
2013. júl. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nehogy viselj dioptriás szemüveget, ha jó a látásod, mert romlik a látásod.
2013. júl. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
rossz a látásom
2013. júl. 23. 19:43
 4/9 anonim válasza:
szerintem ne internetről rendelj!menj inkább optikába,ott is találhatsz hasonlót,de a szemüveget mindenképp fel kell próbálnod,mielőtt megveszed.én 13 vagyok,én is ilyen szemüveget akartam,találtunk is.azt hiszem 3 optikában kerestünk...
2013. júl. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Meg kell nézetni a látásodat, mert nem mindegy milyen erősségű szemüveg kell, rosszabb lesz, ha nem a megfelelő erősségűt hordod. szemészetre el kell menni, ott megmondják, hogy milyet kell viselni. Utánna már a boltban olyat választasz, amilyet akarsz, meg olyan színben.
2013. júl. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha rossz a szemed ,menj a szemészetre ott meg tudják mondani milyen dioptria kell,aztán a kereted meg kiválasztod az üzleben.A szemüvegeket nem úgy méretezik mint a ruhát.
2013. júl. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ez a szemüveg nem dioptriás..
2013. júl. 28. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
és lehet bele dioptriát tenni?
2013. júl. 28. 16:38
 9/9 anonim ***** válasza:
Menj el egy Ofotértbe,vagy más optika szalonba megvizsgálják a szemedet és ott választhatsz keretet.Személyes tapasztalataim alapján nem szeretnek sehol hozott keretbe lencsét tenni(igen lencsét tesznek bele,nem dioptriát)Ray Ban márkájú keret pedig ált.van minden optikában.
2013. júl. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!