Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Sminkeléshez jó a sima festésh...

Sminkeléshez jó a sima festéshez használatos ecset, vagy muszáj megvenni pár smink ecsetet?

Figyelt kérdés
Még kezdő vagyok sminkelés téren és nem szeretnék annyi fajta sminkecsetet megvenni. Ha lehet a festő ecsetből esetleg csinálni ilyet írjátok meg kérlek.
2013. júl. 24. 13:35
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Teeeeljesen jóóó!!

Rögtön teddy hengerrel meg festőpemzlivel is felviheted a sminkedet.


Arra külön ügyelj, hogy a pláza slozijában sminkelve minél többen megcsodálhassák a profi felszerelésed.

2013. júl. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az előző egy idióta. Teljesen jó hozzá, ha megnézel pár híresebb sminkes videót youtubeon, ott is sokszor mondják hogy használhatsz sima ecsetet is, olyat is láttam aki kimondottan azt szerette jobban. Nyilván nem a mocskos, használt ecsetet fogod használni, így meg aztán teljesen mindegy. Ha tudsz vele bánni akkor hajrá.
2013. júl. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha tudod használni az is jó. Nekem sok sminkecsetem van, de pl. szép füstös szemet nem tudok velük csinálni, ahhoz egy sima (új, valódi szőr) festőecsetet vágtam formára ideiglenes megoldásként, amíg nem sikerül egy jó sminkecsetet vennem hozzá.

Egyébként ebayen és a vaterán (ők is ebayről rendelik, de ha te nem szeretnél külföldre utalni, akkor jobb innen venni, igaz talán picit drágább) sok jó sminkecset készlet van nem drágán.

Pl.: [link]

[link]

[link]

2013. júl. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2013. júl. 24. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!