Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek Naomi Campbell...

Renáta1991 kérdése:

Szerintetek Naomi Campbell Cat Deluxe parfümje illik télére is? A többi lent!

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik ez a parfüm,csak nekem van egy "érdekes" szokásom: Nyáron édes illatú parfümöt használok,ősszel és télen a kevésbé édes illatú parfümöket részesítem előnyben. Szerintetek ez a parfüm jó télére is? úgy értem,szerintetek mennyire nyárias illat? na és nektek tetszik e?:) A DM és Rossman üzletekben meg lehet szagolni,van kint teszter.


Erre a parfümre gondolok: [link]


2013. júl. 25. 17:10
 1/3 anonim ***** válasza:

az nem mindegy mikor mi ?

én egész évben cannabis for men-t használok bár fiú vagyok

meumeu

2013. júl. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Lehet hogy neked mind1,nekem nem :) Sok nő így van ezzel,nem csak én,ezért kérdem :)
2013. júl. 25. 17:33
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia. Nyugi nem te vagy az egyetlen én is általában így vagyok vele :) Ismerem az illatot, én személy szerint nem vagyok odáig Naomi illataiért,de szaglásztam egyszer kétszer :) Véleményem szerint a sima cat deluxe ami rózsaszín üvegben van inkább egy nyárias illat,de persze izlések és pofonok :) Én most Beyonce Heat rush parfümöt használok a nyáron,isteni finom illata van!!! egyszerűen imádom ...gyümölcsös és fűszeres...mostanában váltottam, mert régebben nagyon a vattacukros és édes virágos illatokat szerettem most pedig kezdek változni mert beleszerettem a gyümölcsös és fűszeres, fás illatokba, mint pl a Playboy play it spicy vagy Avril Lavigne Forbidden rose :) De a Beyonce parfümök közül még isteni a sima Heat is ..dögös illat :) Kicsit elkalandoztam ....:) Remélem azért hasznos volt a válaszom . 23/L :)
2013. aug. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!