Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Az nagy baj, ha a nappali...

Az nagy baj, ha a nappali krémet éjszakára használom?

Figyelt kérdés
Vettem a kozmetikusomtól AA Prestige arc tejet és AA Prestige krémet...faggyútermelés szabályozó krém...és mondtam neki, hogy éjszakait adjon, mert ilyen melegbe kényelmesebb éjszaka felkenni mint nappal...nappal utcán le izzadja az ember...De ahogy olvasom a hátulját meg a neten is utána néztem, nappali krémet adott...nagyon-nagyon jó krém amúgy és a márka is jó, de nagy baj lenne ha éjszaka használnám?

2013. júl. 28. 23:32
 1/3 anonim ***** válasza:

szerintem nem:)

én is használok nappali krémet éjszakára.Ha csak sima hidratáló krém nyugodtan használhatod esti krémnek is:)

2013. júl. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Semmi baj!


Szerintem az lehet a különbség, hogy az éjszakai krémek egy kicsit zsírosabbak, a nappaliba meg esetleg raknak valami fényvédőt.

De nem lesz tőle semmi bajod.

2013. júl. 29. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem nagy baj, de azt olvastam nem jó hosszútávon így csinálni, mert nem tud olyan könnyen regenerálódni miatta a bőr. Én mondjuk olyan krémet használok, amiben nincs SPF, és rá is van írva, hogy éjszakára is jó.
2013. júl. 29. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!