Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Baj, ha éjszakára is nappali...

Baj, ha éjszakára is nappali hidratáló arckrémet használok? Éjszakai krémet nem is szoktam használni. Jobb lenne bőrömnek, ha éjjelre azt használnék? Ti hogy csináljátok?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy van különbség a kettő között és nem vélelenül találták ki az éjszakai krémet, szóval lehet,hogy mind a kettőt kéne használnom
2011. okt. 12. 00:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
30 alatt végülis mindegy.A nappaliba van fényvédő az éjszakaiban több a hatóanyag.Mindenesetre érdemesebb lenne a 2-őt.
2011. okt. 12. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is nappalit használok éjszakára, kicsit többet kenek fel.


Azon is elgndolkodtam, talán csak marketing a kétféle, azaz így vetetnek meg a nőkkel két dobozzal az egy helyett :)

2011. okt. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, 30 alatt vagyok.

Nem, van azért különbség a kettő között :) épp ezért nem tudom, jól csinálom-e

2011. okt. 12. 20:29
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha van különbség, akkor viszont biztos hogy oka is van szóval ezesetben éjszakára éjszakait, nappalra nappalit kéne.
2011. okt. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Anyám lassan 70 éves, de 25 évet letagadhatna. Ő mondta, hogy télen megfordította, nappalra éjszakait, éjjelre nappalit.

A kinézete engem meggyőzött :)

2011. okt. 23. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!