Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tetszik nektek az ilyen smink?

Tetszik nektek az ilyen smink?

Figyelt kérdés
[link]
2013. júl. 31. 15:05
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
nekem nem:s
2013. júl. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

hát ha ilyen nagy fekete kontúros szem akkor igen

a többi nem

2013. júl. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Babafejek.
2013. júl. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
Ne haragudj, de nem ..
2013. júl. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Maga a smink igen,csak ez a babastílus nem.
2013. júl. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Aranyos:)
2013. júl. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Gondolom a fekete kontúrral való "szemnagyítós" sminkre gondolsz. :)

Nekem nagyon tetszik, amikor nincs ez a kánikula, általában ezt a fajta sminkelést alkamazom, persze műszempilla nélkül. Tényleg elég nagynak tűnik tőle a szemem, imádom!

2013. júl. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Utolsó, és ezt hogy kell elkészíteni? :)
2013. júl. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Sokkal egyszerűbb, mint amilyennek elsőre látszik, persze egy kis gyakorlás kell hozzá. :)

A youtube-on nagyon sok videó van, ahol megnézheted hogyan csinálják; ha rákeresel pl. arra, hogy "big eye makeup", "gyaru makeup" vagy "dolly eye makeup", biztos találsz olyat, amelyik neked tetszik.

Én annyit tapasztaltam ki vele, hogy a legtöbb videóban borzasztó sok réteget tesznek egymásra: két három rétegnyi szemhéjpúdert, szemceruzát és a végén a szemhéjtust. Én legtöbbször csak egy halvány árnyalatú szemhéjpúdert, egy kevés fekete szemceruzát és szemhéjtust használok; nekem így is elég, és még a hétköznapokra is elmegy, nem olyan feltűnő. :) Persze mindenki úgy festi meg, ahogyan neki tetszik.

Remélem tudtam segíteni! :3

2013. júl. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Jaj, a 7-es válaszoló voltam. :3
2013. júl. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!