Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A nők minek sminkelik magukat?

A nők minek sminkelik magukat?

Figyelt kérdés
Nem egy lányt láttam már aki baromi szép,de aztán rak magára egy kiló sminket,kihúzza s szemöldökét stb... olyan mint,ha benyomtak volna nekik, egyszerűen undorítóan néznek ki. Ebbe ti mit élveztek ?

2013. júl. 29. 19:17
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Egy jól elkészített, igényes smink MINDEN lányt szebbé tesz. Csak az a baj, hogy a legtöbb csaj nem tudja milyen az igényes smink.
2013. júl. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Meg kell tartani a határokat. Eredetileg szebbé teszi a nőket. Amelyik a természetességre törekszik és kiemeli a szépséget, azzal nekem semmi bajom. Csak van aki többet akar, és végül egy taszító torz szörnyeteg köszön vissza a tükörből.
2013. júl. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
59%
nekem a semmi smink az ideálom :)
2013. júl. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
Egy igényes, szép sminkkel tényleg minden lány szebb lehet!
2013. júl. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A smink kihangsúlyozza a szépséget ha megfelelően használják.
2013. júl. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A smink a hibákat elfedi, a szép részeket kiemeli... ez a lényege. persze aki nem tud sminkelni az csak csúnyább lesz tőle.
2013. júl. 30. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is fölösleges, és ezt mint nő mondom. Amúgy a női hiúság a magyarázat rá.
2013. júl. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ha valaki ezzel érzi jobban magát, el kell fogadni... én is sminkelem magam, de tudom, hogy hol a határ és még azon belül is szeretek kevesebbet használni, ha a bőröm szép tiszta(bár mindig olyan lenne:D) akkor szinte semmit nem használok, ha meg pattanásos kicsit esetleg, akkor is inkább korrektor, mintsem két réteg alapozó... én nem szeretem az olyan lányokat akik a homlokukig kikenik magukat szemhéjpúderrel, két kiló alapozót raknak fel (teszem hozzá sz@rul és igénytelenül) a szemöldöküket majdnem összekötik annyira újrarajzolják, ja és a szempillaspirálnál még azt imádom amikor olyanok a szempilláik mint a póklábak :D pfuj... egy szó, mint száz a sminknél tényleg igaz a kevesebb néha több!!!!!!!!
2013. júl. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 melcso12 válasza:

Vannak olyanok akik nem tartják magukat elég szépnek ,vagy éppen így próbálja magára felhívnia figyelmet ,vagy csak símán a pénzével akar felvágni ,hogy ő ezt is megteheti(vannak ilyen ismerőseim).

Nekem pédául nem jön be a smink csak a természetesség.

2016. máj. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!