Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ha a mai alapozó nem tömíti...

Ha a mai alapozó nem tömíti el a pórusokat akkor miért használnak sokan BB/CC krémet?

Figyelt kérdés
Én CC krémet használok, de érdekelne a válasz mert így nem igazán látom köztük a különbséget.

2013. aug. 1. 09:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Én azért nem használok alapozót, mert ha arra rájön még a púder, sajnos maszk hatást érek el... Alapból fehér a bőröm, szóval porcelánbaba fejem lesz... A BB krémet azért szeretem mert könnyebb mint az alapozó, az alapozóból én csak azt tudtam használni ami pattanásos bőrre jó, sokszor kipattogtam tőle. A BB-től viszont nem, egyenletes a bőrképem, és nincsenek olyan hűű de nagy bőrhibáim, ha meg van pattanásom, akkor ráhúzok egy pici púdert, de púderral se érzem azt hogy van valami nehéz az arcomon. A CC krémet nem használtam még, de dicsérik hogy még egyenletesebb bőrképet ad, ha elfogy a BB akkor veszek CC krémet :)
2013. aug. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az alapozó célja, hogy fedjen, és egy erős alapozó nem hagyja lélegezi a bőrt, akármennyire is ez van ráírva.

A BB krém arra megy rá, hogy minimális fedés mellett a bőrt ápolja is. A CC is elméletileg bőrápoló és színjavító, a bőr egyenletességeit javítja.

2013. aug. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A BB általában egy színezett hidratáló, a CC meg az alapozókhoz hasonlít inkább. Profi sminkesek szerint is csak marketingfogás az egész. Egy normális alapozó semmivel sem rosszabb a bőrnek, mint egy BB vagy CC.
2013. aug. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A CC-ről nem tudok, de a BB könnyebb viselet. Nyáron tuti. Az európai, amerikai BB-k tulajdonképpen színezett hidratálók. Meg van, akinek tényleg csak egy icipici bőrszín-kiegyenlítésre van szükségük, és lehet, hogy nem akarnak egy teljes fedésű alapozót felkenni.
2013. aug. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én azért használok BB-t mert az alapozókat érzem a bőrömön, nem természetesek rajta. Látszanak is. A BB-m ugyanúgy fed (koreai) de emellett sokkal természetesebb érzés. Nincs maszkhatás sem.
2013. aug. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!:)

Én azért vettem CC-t mert minden megvan benne ami a BB krémbe, de jobban fed. Eközben pedig hidratál.

2013. aug. 1. 15:30
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem a CC nem jött be,mert nem hidratál,ragadós a bőröm tőle. A BB nekem jobb.
2013. aug. 4. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!