Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nyelv piercing. Mik az egészsé...

Nyelv piercing. Mik az egészségügyi hátrányai?

Figyelt kérdés
Azt hallottam h ha rosszul lövik be elhalhatnak a környékén az ízlelő bimbók, és ha ideget találnak el, többet nem érzed a nyelved... Jah és ha tudnátok nekem tippet adni h hogy csináltassam meg ha nincs szülői bele1ezésem. 14 éves múltam. Kérlek segítsetek!
2009. okt. 24. 16:59
1 2
 11/12 Giannika válasza:

Én mondjuk megvártam a 18-at, hogy ilyen problémák ne legyenek... Már egy pár éve meg van, és gond nekem nem volt vele, a szúrás sem fájt, de ez személyfüggő. Egy ismerősöm viszont egy részen nem érezte az édest egy ideig, de most már helyreállt...

A lényeg, hogy ha meg is akarod csináltatni, olyan helyre menj, ahol értenek hozzá, nem egy sufniba, hogy majd a barátnőd megcsinálja ingyen. Én hexarol-t használtam, gond nem volt, meg ez a fogzománcos problémára van 1 egyszerű megoldás... Nem hagyod benne az orvosi fém piercinget túl sokáig, csak ha már biztos a gyógyulás, és műanyagot veszel helyette.... És no problem.

2011. márc. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Eléggé lejárt, de hátha valaki nézegeti így később is ezt.

A szúrással nem volt baj, a gyógyulással sem. A szúrás után kb. 0,5-1 órával dagadt be a nyelvem. A duzzanat nekem 3-4 nap alatt teljesen lement (ajánlott szedni gyulladascsökkentőt, ettől gyorsabban gyógyul, meghát nem is érzed, ha fájna). Enni és inni tejet, tejes dolgokat nem szabad két hétig. Nem ajánlott alkoholt sem inni, de én már az nap ittam. :D Leginkább vizet igyál, mert annyira nem tesznek jót a cukros, zero vagy bármilyen űdítők, szerintem legalábbis. Én nem éreztem jónak az ilyesmiket, főleg rögtön utána. Ajánlanám néhány műanyag szívószál beszerzését(hiába nem környezettudatos, de ebben a helyzetben könnyebb azzal inni), leveseket sem árt beszerezni. De ha bátrabb vagy megpróbálhatsz rendes kaját enni. Én azt úgy csináltam, hogy hátra tettem a számban a fogaimhoz és ott rágtam, izgalmas és lassú folyamat volt mirevégeztem. :D Napi 6-8x ferfőtleníteni kell, minden evés és fogmosás után. Ha hosszabbat hagyod bent, akkor viszont egy kicsi beszédhibával számolni kell, előtte nem sejpítettem, de most egy kicsit megvan bennem ez. De imádom mindenesetre, hogy hosszabb. Így 6 hónappal a szúrás után nincs semmi baj a fogaimmal még így sem. Jól mutat szerintem ez a piercing. :)

2021. febr. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!