Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol vehetek Oakley Holbrook...

Hol vehetek Oakley Holbrook szemüveget?

Figyelt kérdés
Replicat szeretnék, de se vaterán se tesz-vesz-en nem találtam olyat amilyet akarok, meg sokat kéne rá várni.
2013. aug. 1. 18:19
 1/5 anonim válasza:

[link]



Hajrá Kimi!!!! [link]

2013. aug. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
"Replica"
2013. aug. 5. 12:26
 3/5 anonim válasza:

Oh bocsi! Hát igazság a Replica azt is jelenti hogy utángyártás. Tehát akár még eredeti is lehet. De hamisítványról nem tudok. De keress valami webáruházat, ahonnan Kínából hoznak ismerősöm onnan vett pl Iphont.

De, hogy kijavítsam figyelmetlenségemet íme egy oldal: [link] itt vannak holbrookok, nem tudom, nézz utána 8-29 dollár között mozognak az árak. Majd írj:)

2013. aug. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Elözö vagyok van még itt két oldal: [link]


[link]

2013. aug. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kösznöm a válaszokat,esetleg valami Magyar oldal!?Mert külföldi oldalba nem nagyon bízok.
2013. aug. 6. 00:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!