Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tartok tőle. Milyen reakcióra...

Tartok tőle. Milyen reakcióra számítsak?

Figyelt kérdés

Eddig csak színezett hidratálót és korrektort használtam. Előfordulhat hogy negatív kommenteket kapok (pl suliban) ha elkezdenék spirált is használni?

17L



2013. aug. 2. 20:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálunk nem szóltak a spirálért, sőt, igazából semmilyen sminkért nem nagyon szóltak. Ha pl vmilyen vallásos iskolába jársz, akkor előfordulhat.
2013. aug. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát én suliba szemhéjtust, spirált de van, hogy csak sima színes szemhéjpúdert használok. Elég cicásra szoktam húzni a szemem a tussal. Senki nem szólt le/be. Meg amúgy is leszarnám.:D

17/L

2013. aug. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hacsak nem valami helyi celeb vagy, akivel mindenki nonstop foglalkozik és figyeli minden apró hülyeségét, akkor tuti, hogy kb észre se veszik. Meg amúgy is, ki a fenét érdekel? Nem 10 éves vagy, hogy olyan szörnyűség legyen ez. :D

És ha valaki megszólja, akkor mi van? Sztem a max. h a padtársad megkérdezi, h "ki van festve a szempillád?". És ennyi. :D

2013. aug. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Regi_95 válasza:
Nyugodtan próbáld ki. Ha nem vallásos suliba jársz nem fognak szólni érte meg a szempillaspirál nem annyira feltünő. Énis mindig használom
2013. aug. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Vallásosnak vallásos és elvileg nem lehetne sminkelni, de amíg természetesen hat addig nem szólnak. vagyis mások használnak spirált, szemcerkát, tust, de ugye elvileg nem lehetne és ezért nem tudom hogy mit csináljak...
2013. aug. 2. 21:06
 6/7 Regi_95 válasza:
Ha másoknak nem szólnak érte akkor neked sem fognak. Próbáld ki és ha nem tetszik akkor máskor nem fested ki magad. Nálunk is a lányok nagy része festi magát
2013. aug. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! :)
2013. aug. 2. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!