Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ti mit gondoltok a Loius...

Ti mit gondoltok a Loius Vuitton táskákról? Megéri megvenni?

Figyelt kérdés
2013. aug. 3. 12:15
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Eredetire gondolsz, vagy kamura?

A kamu elég ciki, csomóan hordják, villognak vele, tök gáz.

Én eredetit akkor se vennék, ha lenne felesleges több százezer forintom, nekem egyáltalán nem tetszenek az LV táskák. A másik meg, hogyha megveszed, akkor is az emberek többsége azt fogja gondolni, hogy csak egy jobb minőségű hamisítvány. Ha már designer táska, akkor én inkább Chanelt vennék, sokkal elegánsabbak és több mindenhez mennek szerintem. Persze ha neked tetszik az LV, és szeretnél venni, akkor ne foglalkozz mások véleményével, ruházz be rá. Az a lényeg, hogy te örömöd leld benne.

2013. aug. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is venni szerettem volna eredetit,de lebeszéltek az utánzatot hordó majmok miatt,mondván senki nem hinné el,hogy az enyém igazi. Osztom a véleményem az első válaszolóval Chanel tatyókat nézegess,de a Dolce&Gabbana és gyárt gyönyörű letisztult darabokat. Megéri megvenni? Attól függ mire gondolsz,igen sokkal jobb az anyag minősége,mint a kínaiban kapható táskáknak,viszont túlnyomó részt itt a nevet fizeted meg!
2013. aug. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
23%

Nekem nagyon 'tucatnak' tűnnek, nem csak a replikák és hamisítványok miatt, akinek van pénze designer cuccokra, annak ez alapdarab a ruhatárában, emiatt érzem én tucatnak. Megengedhetném magamnak, hogy vegyek, de inkább beszereztem Michael Kors vagy YSL táskákat, ráadásul harmad annyiba kerülnek.

Chanel Vintage táskák tényleg nagyon kifinomultak, de normál áron 800 ezernél kezdődnek, akciósan sem kapod meg 400-500 alatt (míg LV-t már akciósan 150-ért is kapsz), ennyit nem adok ki táskára, akkor sem, ha meg megtehetem.

A kamuról pedig annyit, hogy olyan, mint az Iphone, hiába látok rengeteg embernél a metróban, ha a tulajdonosának 2000 ft-os kínais cipője van, rögtön leveszed, hogy hamis, az pedig szerintem gáz. A drágább 40-50 ezres replika úgyszintén gáz, ennyi pénzért veszel akciósan egy kevésbé drága designer táskát vagy 2 nagyon jó minőségű másikat.

2013. aug. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A Louis Vuittonnál SOHA nincs leárazás, ott ugyan nem vásárolsz akciósan, kedves előző... téged valaki csúnyán átvert, ha ezzel hitegetett.


Kérdező, az anyagi helyzetedtől függ, hogy megéri-e. Ha nem gond, akkor nyilván megéri, tudtad például, hogy örök garancia van a termékeikre? Bármikor visszaviszed, kicserélik, vagy megjavítjálk.


Ha nem akarsz olyan tucatdarabot, amivel minden kiscigány mászkál a 4-6-os villamoson, akkor ne a klasszikus L.V. lógósat vegyed, hanem mondjuk a kockásakat, ( [link]

a sima egyszínűt, ezeket nem is hamisítják, mert a csórók nem vennék meg "márkajelzés" nélkül. Összességében azt mondhatom, hogy ha nem vagy gazdag, akkor nem éri meg, mert csak bűntudatod lenne, hogy ennyi pénzt kiadtál egy táskáért, ami abban a percben elvesztette az értékének a felét, amint kiléptél vele a boltból.. Ha viszont megteheted, akkor ne habozz, jó minőségű, örökké hordható termékeket árulnak, bár az tény, hogy indokolatlanul túlárazottan.

2013. aug. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha tényleg érdekel mit gondolok, nagyon undorítóan néznek ki többségében azok a táskák, főleg a színesek. A barna-bézs kombináció még jó is lenne ha nem ilyen otromba kialakításuk lenne. Max 1-2 kivétel van. A bőröndök esküszöm szebbek.
2013. aug. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Mulan11 válasza:

[link]

Nekem sem tetszenek, túl unalmas. Itt találsz ezer féle dizájner táskacsodát.

2013. aug. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
LV-t nem csak LV boltban tudsz venni és ott igenis van leárazás, pl. én tavaly augusztusban azt hiszem a Harrodsban (ebben nem vagyok biztos) láttam a standard monogramos táskát átszámítva 150 ezer ft-ért.
2013. aug. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Dignity above all válasza:
Nincs leárazás az LV-ben!! Az eladó mondta nekem az andrássy úti üzletben.
2013. aug. 8. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!