Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok az olyan lányokr...

Mit gondoltok az olyan lányokról akik gagyi utánzatokról pl: "Luis Vuitton" táskákról hirdetik, hogy a birtokukban van, holott nem is eredeti, de úgy csinálnak mintha az lenne?

Figyelt kérdés
2009. aug. 5. 18:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
56%
Röviden tömören:Szánalmas.:D
2009. aug. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
64%
Első válaszoló vagyok:Nem az a baj számomra,hogy nem igazi márkás,csak az,hogy nagyra van vele.
2009. aug. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
38%
Ciki... akárhogy is nézem, ciki. Egyenesen kifekszek attól, hogy újabban mindenki Dolce&Gabana övvel rohangászik, amiről üvölt, hogy a józsefvárosi piacon szedte össze...
2009. aug. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
53%
ès azokról af iukról akik fék nike polóban járnak? ugyan az mint a lányokról.
2009. aug. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

[link]


Hogyan tudod eldönteni hogy eredeti vagy sem?

2009. aug. 5. 18:46
 6/20 anonim ***** válasza:
67%

ma 18:45as válaszoló vagyok, és hozzátenném, hogy az is ciki, ha valaki eredeti márkás cuccokkal villog.

Én lesz*rom, hogy kinek van x tízezer forintja ilyen cuccokra, nem érdekelnek, de ne nyomják a képembe:S

Szóval ha tellik rá, legyen boldog az eredetivel, ha nem tellik rá, legyen boldog a másolattal, de egyikre se nagyzoljon, mert az ciki.

2009. aug. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
69%
szerintem is inkább azok a D&G övek az égők, amilyet mindenki visel és full látszik, hogy 2000 ft-ért vette a csájnízban.
2009. aug. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
60%

Egy designer táska (termék) eredetiségét a megmunkálásról lehet egyértelműen megállapítani. Vagy egy Chanel zakón például egyedi gomb van.

A tervezői márkák értéke nem tízezreket, hanem százezreket tesz ki. Sőt, egy LV táska ára akár másfél millió forint is lehet, egy Hermés táska megvásárlása előtt pedig várólistára kerül(nénk) :)

Ezek alapján nyilvánvaló, hogy ilyen darabokat nem engedhet meg magának egy átlagember. Ehhez élni kell egy bizonyos életszínvonalon, és aki ilyen színvonalon él, és egy vagyont ad ki tervezői cuccokért, az tuti, hogy a többi ruháját sem átlaghelyekről szerzi, ez pedig mindenképpen látszik. Az ilyen darabokról nem ordít a márkajelzés.

Aki ilyen dolgokat tényleg megengedhet magának, annak szerintem esze ágában sincs hencegni vele, mert van annyira kifinomult az ízlése, hogy ne tegye.


A gagyikról annyit, hogy én soha nem viselném. Aki ért hozzá, úgyis egyből kiszúrja, hogy nem eredeti, aki nem ért hozzá, az előtt meg fölösleges felvágni, mert úgysem érti :)

2009. aug. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
39%
Azt, hogy szánalmas.
2009. aug. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem is nagyon gáz, ha vki többnek akar látszani, mint ami. Pont ez az, hogy aki kicsit is ért hozzá, röngtön levágja, hogy hamisítvány. Nekem vannak eredeti ruháim, de soha enm hencegtem velük a barátok előtt vagy pl. suliban. Soha nem mutogattam vagy mondtam, hogy ni mit vettem. SOHA! Amúgy meg a belinkelt táska úgy piaci, mint a fene. Néz meg a pántját, jujj de gáz! :S


Most eszembe jutott egy story, pont ideillik. Osztálytársnőm... gyakran jár Görögo-ba és nem tudom, hogy voltataok-e már, de ha igen, akkor tudjátok, hogy tele van minden hamisítvánnyal. De tele!!! Nem is tudom, hogy hogy engedélyezik. Na mindegy. És a csajnak volt egy LV kulcstartója, de még kimondani sem tudta a nevét. Kérdezem, Louis Vuitton? Mondja igen! De azt se tudta mi az... Kérdezem, hogy mennyi volt? Mondat, hogy kb. 20 euró, és van hozzá táskája meg cipője is, magassarkú. A táska pont olyan mint a cipő. Basszus, LV-nak nincsenek bőr magassarkúi... Kérdezem az árát, mondja hgy 200 meg 70 euró. Na ne mondja már nekem, hogy eredeti LV cipőt meg táskát vett 300 Euróból... Még hazudni sem tud. Majd kb. egy hét múlva megyek a King Artban és ott látok pont olyan kulcstartót 60 (hatvan!!!) forintért... Na, ez a szánalmas! :D

2009. aug. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!