Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mennyire fáj a forward helix...

Mennyire fáj a forward helix piercing és mennyi idő mire teljesen meggyógyul?

Figyelt kérdés
Első sorban azok válaszát várom akiknek van
2013. aug. 5. 12:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem ugyan nincs, de szeretnék és 2 ismerősömnek is van.

Az egyiknek baromira fájt, a másiknak kevésbé, ez gondolom egyénfüggő..barátnőm február körül csinálta és még érzékeny neki, de hát a porcos rész lassan gyógyul:s

2013. aug. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és azt nem tudja véletlenül valaki, hogy mekkora piercing való oda?
2013. aug. 8. 10:26
 3/4 anonim válasza:
Nekem tragusom van, ami vastagabb porc és egyáltalán nem fájt, amúgy szerintem 1,2es bogyesz v valami más és 0,8as szár jó bele. de kérdezd meg a piercert :)
2013. aug. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Van pár fülpiercingem, a forward helix a sima helixszel együtt az egyik legfájdalommentesebb piercingem volt.

Cserébe viszont a gyógyulása borzalom, talán pont mert olyan helyen van, hogy folyton ráfekszel, beleakad mindenbe, stb. Másfél éve van meg, olyan 1 év volt az, mikorra már nem fájt. Viszont ha cserélem benne az ékszert akkor még mindig képes begyulladni utána 1-2 napra, hiába ápolom rendesen.

Nekem 1,2-es vastagságú, 6 milis ékszer van benne.

2020. júl. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!