Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Helix fül piercingel lenne...

Helix fül piercingel lenne néhány kérdésem (? )

Figyelt kérdés

1.Ha magamnak szúrom, és eltalálok egy ideget, akkor mi történik? Fáj csak? Vagy valami más?

2.Ha magamnak szúrom, akkor elég csak egy felforrósított tű (forralt) és egy fülbevaló, amit szintén forraltam ,csak már kihült (a fülbevaló, az én régi lövéshez használt fülbevalóm)És csak átszúrom a fertőtlenített fülemet?

3.Mivel kell majd kenegetni?

forgassam?



2013. júl. 15. 14:24
 1/6 anonim ***** válasza:

ne magadnak szúrd...inkább szánj rá pár ezer forintot és menj el egy szakemberhez. ha elrontasz valamit, sérül a porc/vadhús nő rajta. ne próbálkozz otthon.


én amúgy tetran kenőccsel kentem, az elmulasztotta a pirosságot. :)

2013. júl. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az elöttem szólóhoz csatlakoznék. Ne csináld meg otthon! Hogy mivel kenegesd azt majd elmondja a piercer, de nekem azt mondták, hogy naponta 4-szer betadine oldattal fertőtlenítsem. A vége fele már én is használtam a Tetran kenőcsöt, ami egy csodaszer. Azért is ajánlott szakembernél megcsinálni, mert lefujja fagyasztó spray-vel, amitől szerintem nem fáj annyira a szúrás. Azért jó pont, hogy nem lövetni akarod. Sok sikert hozzá! ;)
2013. júl. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ugyanmár:D nem az volt a kérdése h csinálja e otthon vagy se :D hanem h h csinálja :D csináljad otthon énis megcsináltam semmi bajom nem lett :D eltalálsz egy ideget megdagad és ha 2 napon belül nem megy le a duzzanat kiveszed és elmúlik teljesen

elég a fertőtlenített tű és a fülbevaló

én egyenest a fülbevalóbal szúrtam át az enyémnek hegyes volt a vége simán átment rajta

ha sikerült akkor minden nap fertőtlenitsed és forgasd!!!

2013. júl. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Utolso: attol meg hogy neked szerencsed volt/ugyesen csinaltad, lehet hogy a kerdezo elront valamit veletlenul es vadhus no ra...szerintem nem eri meg kockaztatni :) de hat majd o eldonti, ez csak az en velemenyem :)
2013. júl. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vdhús lemegy :D van rá krém 1-2 nap és wualáá volt vadhús nincs vadhús :D volt nekem már olyanom is tudom miről beszelek
2013. júl. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hat jo, biztos igazad van de en akkor sem csinalnam magamnak, de mindenki ugy csinalja, ahogy jonak latja :D
2013. júl. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!