Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen smink illik hozzám?...

Milyen smink illik hozzám? (többi lent)

Figyelt kérdés
a hajam sötétbarna,szemem is barna,világos a bőröm és szeplős vagyok!és a szeplőimet hagyjam vagy probáljam eltunteni?

2013. aug. 5. 14:28
 1/5 anonim ***** válasza:

milyen az arcformád?

amúgy szerintem hagyjad,lánként mondom hogy nagyon aranyosak a szeplők a lányokon és úgy vettem észre hogy a fiúk is annak tartják

2013. aug. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát az arcformám a kerek és az ovális kozott van! nem tudom eldonteni :O
2013. aug. 6. 20:47
 3/5 anonim válasza:
Barna szemceruza, fekete spirál, barna szemhéjfesték, világos színű szájfény vagy rúzs:) esetleg a szemöldöködet kihangsúlyozhatod, hogy szemöldökceruzával szépen megcsinálod, pl: barnával :) Szerintem ez natúr hatást kell így.
2013. aug. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Előző vagyok.


Youtube-ra menj és írd be "make up tutorial", ott biztos találsz valamit. Apropó, hány éves vagy egyébként? :) És az arcforma szerintem annyira nem számít, de a hajad igazíthatod ahhoz :)

2013. aug. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm! 15 vagyok!
2013. aug. 8. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!