Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Essence termékeiről vélemény?

Essence termékeiről vélemény?

Figyelt kérdés
Most fogok gimibe menni, ahol feltehetőleg szabad sminkelni, és ezért szeretnék beszerezni pár alap cuccot. Az Essence termékei olcsók, de megérik az árukat? Nem olcsó húsnak híg a leve alapon működik?:)

2013. aug. 5. 22:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én imádom a termékeit! :-) Régóta használom őket, nekem beváltak. Csak ajánlani tudom.
2013. aug. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

jók

nincs rá más szó

2013. aug. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nagyon jók, csak ajánlani tudom. :)
2013. aug. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%

A nagyon jó, az azért erős túlzás. Vannak jó termékei, vannak rosszabbak, de azért egy drága, minőségi kozmetikumot persze nem köröz le.

Az árához képest jó aránylag. De a konkrét terméknek nézz utána. A most kifutó rúzsok borzasztóak, szerintem a szájfényeik se igen jók, az alapozót, korrektort pedig nem ajánlanám jó szívvel az ellenségeimnek se. A szemhéjpúderek között vannak nagyon jók, a zselés tusok szintén, spirált is nyugodtan vegyél a márkából, mert inkább többször vegyél olcsóbbat (ha megtanulsz rendesen szempillát festeni, nincs olyan hatalmas különbség egy drágább spirálhoz képest, bár tartósságban némelyik minősíthetetlen) és ne használd 3 hónapnál tovább. Egy több ezres spirált nem szívesen dob el azért az ember. :) A szemceruzák elég gyengusok, nagyon maszatolódnak nálam.

2013. aug. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg termékfüggő. Én 23 évesen sok cuccukat használom, tényleg vannak nagyon jók. Az I love extreme szempillaspiráljuk pl. nálam a drágábbakat is lekörözte, a régi körömlakkjaikat imádtam, az újak viszont nem jók..most vettem essence alapozót is, az se rossz. Pirosítóm is van tőlük, íz olcsó és kifejezetten jó, tartós és iszonyat sokáig elég lesz:)
2013. aug. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha tust akarsz, akkor én mindenképp az essence kis tégelyes tusát választanám, olcsó, és rengeteg van az üvegben, sokáig bírja. A szempillaspirálok is jók, azt is megéri

Amit semmiképp ne vegyél az Essence-től az a körömlakk, mert bár szép színek vannak, kb. 1 nap alatt lepattogzik, nem éri meg, illetve a rúzs, mert nagyon gyengék. Akkor már inkább Catrice, nem sokkal drágább, de (számomra) sokkal jobb minőség :):)

2013. aug. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem meg fo.s márka! Aki szerint nagyon jó, az nem tudom, használt-e már JÓ kozmetikumot. Totális pénzkidobás.


Nem csak a levegőbe beszélek, pár terméküket kipróbáltam, mert a színek szépek. DE.


szempilla spirál: 1-2 darabot gond nélkül elhasználtam, jók voltak. Később megint vettem, akkor viszont úgy pergett le a pilláimról, hogy telement vele a szemem, hát üdítő érzés volt.


szájfény(is tubusos zselés): 2 hónapig jó volt, aztán összetrutymódosott, kenhetetlen ragacs lett, ment a kukába (kozmetikumok szavatossága min. 1 év általában).


körömlakk: Ohhohohó, na ez eddig a legsz.arabb az összes márka közül, amit próbáltam! Fölkened, megszárad. Még aznap elmosol egy tányért a mosogatóban és pattogzik le a széle.


szemhéj púder: próbálta több színt, 1-es és 4-es kiszerelésben is, siralmasan szerepelt. Se applikátorral, se ecsettel nem lehet úgy felvinni, hogy meg is maradjon a szemhéjadon, konkrétan eltűnik a smink. Pocsék.


Ez egy nagyon gagyi márka sajnos.



Ha olcsó kozmetikumot szeretnél, sajnos el kell keserítselek, ami olcsó, az sajnos gagyi is általában.


De ott van pl. a Lovely, ami pl. olcsóbb még az Essence-nél is. Na a Lovely fekete szemhéjtus pl. szuper (nem kenődik, nem pislogod össze, egyenletes a színe). A barna is szép, de az csillogós. Szemhéjpúdereikről nem tudok nyilatkozni, azon kívül, hogy elég rosszul vannak a színek párosítva. Körömlakkjaik szépek, de nem túl tartósak (essence-nél jobb).


Én azt mondom neked, hogy szájfényből pl. vehetsz olcsót, mert az hamar fogy. A szemhéjpúder neccesebb... Azt akár évekig is használod (ha nem minden nap ugyanazzal kened magad). Szerintem szemhéjpúderből meg spirálból vegyél valami közép árkategóriásat (Manhattan, Maybelline- Miss sporty-nak is vannak jó cuccai de itt akadnak sza.r szériák). Ne vásárolj be rögtön 5 festéket, vegyél inkább csak kettőt és ne pinkben és citromsárgában gondolkozz. Barna vagy szürke árnyalatokat szerezz be (érdemes olyat, ahol egy csomagban van egy sötét-szemhéjra való- és egyvilágosabb - szemöldök alá való- árnyalat), mert ezek a színek szinte mindenkinek jól állnak.


Púderből nekem a Rimmel (ez drága) és a Balea problémás bőrre valója vált be, ezek tényleg bőrszínűek és nem sárgítanak.


Szemhéjfestékből abszolút kedvencem egyébként egy lilásszürke Yves Rochier. [link]

2013. aug. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Látom eléggé megoszlanak a vélemények. Szerintem az árához képest jó márka, a legjobb az olcsók közül. Én amit soha nem vezek tőlük, azok a szempillaspirálok. 3-at próbáltam, abból 2 szinte rögtön ment a kukába, mert használhatatlanok voltak, összeragasztották csomókba a szempilláimat. A 3. két hónapig bírta, utána kidobtam, mert morzsolódott eszméletlen módon. A Lovely spirálok ezerszer jobbak. A púdereiket szeretem, főleg a porpúdert. A korrektorok átlag minőségűek, a szemhéjpúderek többsége elég jó. Szeretem a körömlakkokat is, nekem egy hétig bírják, pedig sokat mosogatok. A porpirosítók jók, a szájfények is (leszámítva a tubusosakat, azok borzalmasak), pár rúzs is szép. Az ecsetek kifogástalan minőségűek.
2013. aug. 6. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!