Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Interneten rendeltem egy elég...

Interneten rendeltem egy elég drága ragasztót (1 hete) és a futár még nem hozta, pedig nekem nagyon kellene, hogy ideérjen időben! Normális, hogy még nem ért ide? Máskor is rendeltem ugyaninnen, az bezzeg 3 nap alatt megjött!

Figyelt kérdés
2013. aug. 6. 10:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Most szerinted ezt mi honnan a fenéből tudnánk?

Gondolom rendeléskor oda volt írva, hogy szállítási idő: x-y nap. Azon belül vagy? Akkor normális. Már letelt? Akkor reklamálj.

2013. aug. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem, képzeld nem volt oda írva, hogy mennyi a szállítási idő, de köszönöm a "hasznos" választ! Gondolom te vagy az egyik olyan ember, aki mindenhova csak ilyen bunkóságokat tud írni!
2013. aug. 7. 09:29
 3/4 anonim ***** válasza:

Hülye kérdésre hülye választ lehet csak adni...

Amúgy ha nem írják oda, akkor az már régen gyanús, megbízhatatlan helyről meg ne rendelj, ha van eszed.

De ha pl beleírtad volna a kérdésedbe, hogy honnan is rendeltél pontosan, akkor aki szokott onnan rendelni meg tudja mondani, hogy neki mennyi idő általában. Így még mindig nem tudok segíteni, pedig elég sok helyről rendelek. A szállítási idő pedig 2-30 munkanapig terjed oldaltól függően.

2013. aug. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mentális problémáidat kérlek ne itt éld ki, én tanácsot kértem, nem vagyok hülye! Én is rendeltem már máshonnan is, de azzal nem volt gond! Mindegy, már lényegtelen!
2013. aug. 8. 07:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!