Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szemüvegesek ti hogy sminkeltek?

M.Kata kérdése:

Szemüvegesek ti hogy sminkeltek?

Figyelt kérdés
én rövidlátó vagyok,szóval elvileg a lencse kicsinyíti a szememet, mondjuk nem nagyon veszik észre, mert eleve nagy szemem van. de szeretném nagyítani,mit ajánlotok? 16 vagyok, szóval ami suliba is felvállalható
2013. aug. 6. 21:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Szempillaspirál, szemceruza, szemhéjpúder... ugyanúgy, mint a szemüveget nem viselők... -_-
2013. aug. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is távolra látok rosszul. Ugyan úgy sminkelek, mint azelőtt, h szemüveget kaptam :)
2013. aug. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
oké,köszi :) és nem tűnik kisebbnek a szemetek?
2013. aug. 6. 21:47
 4/9 anonim ***** válasza:
:) nem
2013. aug. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én hol szemüveget hordok, hol kontaktlencsét és a szemüveghez sokkal erősebb sminkeket hordok. Kontaktlencsénél többnyire csak a mozgó szemhéjamat sminkelem erősebb színnel, szemüveghez sokkal nagyobb területen és erősebb szempillaspirált használok és a pirosítót magasabbra teszem. Szemüvegben nem annyira látszik a smink, erősebbre kell csinálni. Simán olyan sminkekkel elmegyek suliba, amiket kontaktlencsében csak estére viselnék. (L/23)
2013. aug. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is szemüveges vagyok és ugyan úgy sminkelek,mint egy nem szemüveges. Nézz szét a tusvonalaknál,mert van olyan ami nagyítja kicsit a szemed optikailag persze. Én tusvonalat használok és szempillaspirált :) 16/L
2013. aug. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én is úgy sminkelek mint amikor nem hordtam szemüveget,nem kicsinyíti a szemet
2013. aug. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Rövidlátó vagyok,és eléggé rosszak a szemeim!Ugyan úgy sminkelek,mint aki nem szemüveges! Alapozó, szemcerka/tus,spirál,szájfény
2013. aug. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
rendben,köszönöm :) én eddig csak szempillaspirált használtam,de most szeretnék pluszba szemceruzát is. akkor majd ugyanúgy sminkelek,mint a nem szemüvegesek :)
2013. aug. 7. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!