Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol lehet Győrben szemöldöktet...

Hol lehet Győrben szemöldöktetoválást készíttetni?

Figyelt kérdés
Mennyibe kerül? Mennyire tartós? Tényleg jó minőségűt, szépet szeretnék. Mik a tapasztalataitok ezzel kapcsolatban?
2009. okt. 26. 10:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Már szinte mindegyik kozmetikus tetovál is
2009. okt. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az én tapasztalatom: Megyek az utcán és halálosan gusztustalan több tipus is van: vaz az 50-es nő aki kékkel a homlokára tetováltat egy félkört, van a 20 éves aki feketével egy éles vonalat, van a 30-as aki barnával próbálkozik, de katasztrófálkis az eredmény...

Ilyet hogy szép tetovált szemöldök még nem láttam, bocsi, de szerintem kifejezetten gusztustalan!

2009. okt. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Szerintetek ez is undorító ??

Szerintem pedig igenis meg lehet szépre csinálni!

Kérdező szerintem bátran vágj bele! Ne hallgass rájuk!

Bocsi az OFF-ért!

2009. okt. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

utolsó: ezen még van 'szőr' nem csak egy szerencsétlen vonal,

szerintem arra gondoltak hogy gusztustalan.

amivel én is egyetértek

2009. okt. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
jaj nagyoncsúnya:D:D:D mi mindig nevetünk a kék szemöldökű néniken. Szerintem undorító ne csináltasd...
2009. okt. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Csak satíroztatni szeretném, mert a hajam fekete, viszont a szemöldököm szőke, és nagyon ritka. Naponta-kétnaponta kell festenem tartós festékkel, hogy valahogy kinézzen. Nem kék vonalat, vagy hasonlókat szeretnék :)
2009. okt. 28. 15:26
 7/8 anonim ***** válasza:

Az már, én arra gondoltam ahol az eredeti szemöldököt eltüntetik, és egy másik vonalon vagy akár ugyanazon betetoválnak egy ortopéd vacakot xD

A satírozással nincs gond:)

2009. okt. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ha tudsz valami konkrét szalont akkor kérlek írj! Szeptemberben megyek vissza és én is Győrben szeretném megcsináltatni! Előre is megköszönném!:)
2010. júl. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!