Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Az alábbi helyen szerintetek...

Az alábbi helyen szerintetek milyen lenne egy microdermal piercing?

Figyelt kérdés

A köldökömmel egy vonalban szeretnék egy microdermal piercinget. Kicsit már "intimebb" helyen, de mégsem. Kicsit fentebb szeretném, mint az alábbi képen a 2. van.

[link]


2013. aug. 10. 22:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem jó lenne :)
2013. aug. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszod! Nem igazán tudom belőni, hogy hova szeretném, talán oda, ahol pl. egy tanga vonala "végződik". De nem tudom... ha csak 1 darabot szeretnék, akkor is mutatna valahogy? Nem szeretném látványos helyre, mivel még fogalmam sincs, hogy reagál rá a bőröm, begyullad-e stb.
2013. aug. 10. 23:00
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem rossz, de egy ilyennel hogy borotválkozik ott az ember? Már a múltkor is láttam intim microdermalról képet és már akkor is ezen filóztam:D
2013. aug. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ez jó kérdés :) Én ezért sem szeretném intim helyre.
2013. aug. 11. 00:56
 5/12 anonim ***** válasza:
Kinézetre tetszik viszont nagyon nagy odafigyelést igényel mivel beleakadhat a ruháidba/bugyidba..
2013. aug. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Király! Csak tényleg könnyen beakadhat ott.
2013. aug. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Tanga vonalában nem jó, folyamatosan beleakad a bugyid vagy a csípőnacid és irritálódik, ki fog lökődni.

Vagy legyen rendesen a szeméremdombon, vagy a bugyi és a nadrág vonalánál feljebb a köldököd alatt.

2013. aug. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hozzászólásokat! Végül a köldököm alá csináltattam, ott nem irritálja semmi :-)
2013. aug. 11. 21:30
 9/12 anonim ***** válasza:
Fájt maga a "művelet"?
2013. aug. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Maga a művelet egyáltalán nem fájt, kb. 10 másodpercig volt kellemetlen. A fülem, mikor lövettem, sokkal jobban fájt. Állítólag normális, ha pár napig vörös, érzékeny stb... hát nekem semmi ilyen problémám nincs. (Ami azért fura, mert nagyon érzéken bőröm van).
2013. aug. 11. 21:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!