Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szemhéjtus? Milyet vegyek?...

Szemhéjtus? Milyet vegyek? Van pár problémám. Többi lent. Help Me: )

Figyelt kérdés

Szemhéjtus? Milyet vegyek? Van pár problémám. Többi lent. Help Me: ) Pls Kérlek olvas el!


1 éve festem magam tussal. Félévig essence filc szemhéjtust használtam,de amikor egy hidegebb őszi napon felkentem akkor furcsa viszktést éreztem a szememen pont ott ahol a tus egy csíkban fel volt kenve. Amikor haza értem meg is néztem mi viszketett ennyire. Döbbenten figyeltem a tükörbe a szememet és láttam hogy ahol abban a csíkban ahol fel volt kenve a tus ott 3x akkorára dagadt a szemem. Mind a két oldalon. Gondoltam ez csak valami kis allergia. Másnap szintén használtam. Megint. Akkor jöttem rá hogy allergiás vagyok rá. A szemem több napig fel volt dagadva. Nem akart eltűnni és mintha víz lett volna alatta. Könnyeztem ó, viszketett, és amikor ez a duzzadás lement még hámlott is a bőröm. Valószínűleg ödéma Akkor anyukám tanácsára elkezdtem használni sima szem ceruzát. Az jó volt nem volt vele semmi probléma még a színe is szép volt. Fekete. Később megfigyeltem hogy ahogy izzadok a festék feltapad a szemhéjamra. Akkor jött az Astor vízálló. Az is jó volt kevésbé kenődött viszont mivel az izzadság sós ezért az leoldotta. Azóta nem találok olyan tust amit vízálló, és nem gyullad be a szemem tőle. Tudna nekem valaki olyat ajánlani ami az én "problémámra" jó lenne. Hátha ti ügyesebbek vagytok. Köszönöm hogy elolvastad! kérlek segíts! Előre is köszönöm! Sz ára már mindegy csak ne dagadjon fel a szemem mert tegnap megint kipróbáltam egyet és ma cálciummal és kamilla teával kezdtem a reggelt ..:(

Alverde? az milyen van olyan ami nem kenődik egy kicsit se ?



2013. aug. 12. 17:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagyon szeretem az Alverdet viszont a nővérem érzékeny szeme még attól is feldagadt.. Érdemes lenne bőrgyógyászhoz menni és kideríteni mire vagy allergiás, utána könnyebben találhatsz a bőrödnek megfelelő kozmetikumokat.
2013. aug. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm:) lehet más valaki tud valamit ? :) előre is köszi:)
2013. aug. 12. 21:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Én az Oriflame katalógusból szoktam ClickIt márkájú szemhéjtust rendelni. Kb. 600 forint. Nem kenődik, nem tapad fel. Az egyetlen hátránya az, hogy egy idő után besűrűsödik. :) 2 éve használom ezt a fajtát, és elégedett vagyok vele.
2013. aug. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!